Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ofis manzaranı çek 500 TL kazan!

Ofis manzaranı çek 500 TL kazan!

08 Mayıs 2015 Cuma, 12:11:53
Ofis manzaranı çek 500 TL kazan!
Ofis manzaranı çek 500 TL kazanma şansı yakala...

Ofiste çalışırken gördüğü manzarayı, “#ofistekimanzaram” hashtagiyle Facebook ve Instagram üzerinden paylaşanlar arasından en çok beğeniyi alan 2 kişi, Ofis Tekin Exclusive’den 500 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalayacak…

-Yoğun stresin hakim olduğu iş dünyasında, ofis çalışanlarının nefes almasını sağlayan detaylardan manzara, bu kez kazandıracak. Ofiste çalışırken gördüğü manzarayı, “#ofistekimanzaram” hashtagiyle paylaşanlar arasından en çok beğeniyi alan 2 kişi, Ofis Tekin Exclusive’den 500 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalayacak.

Ankara Siteler’de ofis mobilya sektörüne yön veren ve hizmete sunduğu iki ayrı mağazasıyla ince zevklere hitap eden Ofis Tekin Exclusive'in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, günün büyük bölümünün geçtiği ofislerde çalışanların gördüğü manzaranın iş verimine büyük etkisi olduğunu söyledi.

Tekin, “Düşünün, bilgisayar başında çalışıyorsunuz ve kafanızı kaldırdığınızda karşınızda sizi gülümseten, hoşunuza giden ya da içinizi açan bir manzara var. Bu bir kişi de olabilir, bir nesne de rengarenk bir duvar da…” dedi.

Ofislerdeki manzaradan yola çıkarak sosyal medyada bir yarışma başlattıklarını bildiren Tekin, yarışmalara katılmak için tek şartın Ofis Tekin hesaplarını takip etmek olduğunu kaydetti.

Tekin, şunları söyledi: “#ofistekimanzaram hashtagiyle düzenlediğimiz yarışmada, çalışanlardan ofis manzaralarını göndermelerini bekliyoruz. Instagram ve Facebook üzerinden yaptığımız yarışmada, fotoğrafı en çok beğeniyi alan 2 şanslı takipçimiz Ofis Tekin’den 500 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalayacak. Yarışmamız 24 Haziran saat 17.00’ye kadar devam edecek. Tüm çalışanları eğlenceli yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.”

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER