Anasayfa >

Diğer Haberler >

Bahar Ünal İletişim Ve Tasam stratejik işbirliği anlaşması imzaladı!

Bahar Ünal İletişim Ve Tasam stratejik işbirliği anlaşması imzaladı!

08 Mayıs 2015 Cuma, 10:15:02
Bahar Ünal İletişim Ve Tasam stratejik işbirliği anlaşması imzaladı!
Bahar Ünal İletişim Ve Tasam stratejik işbirliği anlaşması imzaladı!

Türkiye’nin önde gelen şirket, kurum ile kişilerine profesyonel PR hizmeti veren ‘Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı’, siyasal iletişim alanındaki çalışmaları doğrultusunda ve haziran seçimleri öncesinde Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) ve Siyasal İletişim Enstitüsü ile stratejik işbirliği anlaşması yaptı.

 

Anlaşma; dünyadaki gelişmeleri takip ederek, Türkiye’nin ikili, bölgesel ve uluslararası ilişkilerine; tarihi, kültürel, siyasi, iktisadi, hukuki, sosyolojik ve jeopolitik yapısına; içteki siyasi, ekonomik, sosyokültürel problemlerine yönelik bilimsel araştırmalar, incelemeler, analizler ve değerlendirmeler yaparak, karar alıcılara gerçekçi, dinamik, yaratıcı, etkin çözümler ve karar seçenekleri üretme konusuna katkı sağlamayı hedefleniyor.

 

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı; kurumlara stratejik iletişim, marka yönetimi, medya ilişkileri, lider iletişimi ve kriz yönetimi konularındaki birikim ve deneyimlerini sunuyor.

 

Türkiye’nin 2023 projesinin mimarı

Ülkemizin milli kurumsal kapasite inşasına stratejik katkı olarak şekillenen çalışmaları ve oluşturduğu kurumsal ağları küresel arenaya taşınan düşünce kuruluşu TASAM, 10 tür dış politika alanında faaliyet gösteriyor. Bu alanlar kıta bazında Afrika, Asya, Avrupa, Latin Amerika ve Karayipler ile Kuzey Amerika şeklinde sıralanırken, bölge bazında da Balkanlar, Ortadoğu, Akdeniz ve Karadeniz – Kafkasya olarak dikkat çekiyor. Türk Dünyası ve İslam Dünyası ise kimlik alanları olarak adlandırılıyor.

 

Bu alanlara yönelik çalışmalardan; sonuç bildirileri, stratejik raporlar, hakemli dergi, kitaplar, anlaşmalar, enstitüler, ağlar, platformlar ve internet siteleri gibi somut sonuçlara ulaşılıyor. TASAM’ın inisiyatifi ve Cumhurbaşkanlığı himayeleri ile 7 yıl önce başlayan ‘Türkiye’nin Stratejik Vizyonu 2023 Projesi’nin ‘Makro Çerçeve’, ‘Stratejik Lokomotif Sektörler’ ve ‘Değerler İnşası’ olmak üzere üç temel başlıkta başlayan çalışmaları da ayrıca devam ediyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER