Anasayfa >

Diğer Haberler >

Mall Of İstanbul’dan Anneler Günü’ne özel sürpriz!

Mall Of İstanbul’dan Anneler Günü’ne özel sürpriz!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 16:10:32
Mall Of İstanbul’dan Anneler Günü’ne özel sürpriz!
Mall of İstanbul, dünyanın en kıymetli varlıkları anneleri de unutmadı! 8-10 Mayıs tarihleri arasında, tek seferde 75 TL’lik alışveriş yapan müşterilerine özel, çok şık makyaj çantası hediye ederek bu özel günü kutluyor.

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, Anneler Günü’ne özel sürprizlerle ve birinci yılında birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

Mall of İstanbul, dünyanın en kıymetli varlıkları anneleri de unutmadı! 8-10 Mayıs tarihleri arasında, tek seferde 75 TL’lik alışveriş yapan müşterilerine özel, çok şık makyaj çantası hediye ederek bu özel günü kutluyor. Anneler gününde Mall of İstanbul’da yapılacak pek çok farklı etkinliklere katılabilir, şık mekânların konforlu ortamında mola verip, farklı lezzetlerden ;çok özel mönülerden yararlanabilir ve annenizle keyfili zaman geçirebilirsiniz.Açıldığı günden bu yana birbirinden farklı organizasyonlarla ziyaretçilerinin kalbinde taht kuran Mall of İstanbul’da tüm mağazaların Anneler Günü’ne özel kampanyaları ile keyifli ve eğlenceli anlar yaşabilirsiniz.

Mall of İstanbul Bahar Karnavalı devam ediyor!

Mall of İstanbul’un 1.yılına özel düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan "Bahar Karnavalı" kapsamında, ilhanımı annelerimiz ve çiçeklerden alan benzersiz etkinliklerle de ziyaretçiler baharın coşkusunu yaşamaya devam ediyor. Mall of İstanbul’a özel hazırlan 23 adet dev çiçek ve 8 klasik vosvos ziyaretçilere Bahar enerjisini taşıyor.Haziran ayında da farklı etkinliklerle sürecek Karnaval’da, pek çok sanatçı ziyaretçilerle buluşacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER