Anasayfa >

Diğer Haberler >

Anneler Günü konut kampanyaları 2015!

Anneler Günü konut kampanyaları 2015!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 14:43:32
Anneler Günü konut kampanyaları 2015!
Mayıs ayının 2. Pazar gününde kutlanılan Anneler Günü’nü inşaat firmaları da unutmadı. Bazı projeler Çırağan Sarayı’nda akşam yemeği hediye ederken, bazıları ise cazip ödeme seçenekleri sunuyor. İşte Anneler Günü konut kampanyaları 2015…

İnşaat firmaları, büyükten küçüğe herkesin hayatında önemli bir yeri olan anneleri unutmadı. Tüm anneler, anne adayları ve eşlerine hediye almak isteyenler; Anneler Günü'ne özel birbirinden avantajlı kampanyalara hep beraber göz atalım. İşte Anneler Günü konut kampanyaları 2015...

 

 

 

 

 

Rings İstanbul’da Zen Pırlanta’dan 10 bin TL hediye çeki

Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Rings İstanbul projesinde 1+0’dan 5+2’ye kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.  499 konut ve 99 rezidansa yer verilen Rings İstanbul’da konut teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. Rings İstanbul metrekaresi 3 bin 400 TL’den başlıyor. 30 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Rings İstanbul’da 8-10 Mayıs’ta konut alacaklara Anneler Günü’ne özel Zen Pırlanta’dan 10 bin TL hediye çeki veriliyor.

 

Rings İstanbul örnek daireleri için tıklayınız!

 

 

 

Merkez Zekeriyaköy’de yüzde 1 KDV avantajı

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde toplam 106 konut bulunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer verilen Merkez Zekeriyaköy projesinde de Anneler Günü kampanyası düzenleniyor. Kampanya kapsamında Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin metrekaresi 4 bin 812 TL’den, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin metrekaresi ise 5 bin 715 TL’den başlıyor. Teslimleri yapılan Merkez Zekeriyaköy’de yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor.

 

Merkez Zekeriyaköy Evleri foto galeri için tıklayınız

 

 

 
Demir Romance’ta Çırağan Sarayı’nda akşam yemeği

7 bloktan meydana gelen Demir Romance projesi Denir İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. 776 rezidans, 28 villa ve 60 ticari birime yer verilen Demir Romance Beylikdüzü’nde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.  Ağustos 2015’te teslimlerinin yapılması planlanan Demir Romance daire fiyatları ise 317 bin TL’den başlıyor, 934 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Demir Romance Beylikdüzü Evleri’nde yüzde 50 peşinata 12 ay eşit taksitle ödeme yapılabiliyor.  9 – 10 Mayıs tarihleri arasında Demir Romance’tan konut alanlara ise Anneler Günü kampanyası kapsamında Çırağan Sarayı’nda akşam yemeği hediye ediliyor.


 

 

 

Denge Yapı’dan ‘hemen taşın peşinatı 1 yıl sonra öde’

Mahal Sancaktepe projesi Denge Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 6 blokta toplam 346 konuttan meydana geliyor. Mahal Sancaktepe Ada ise 4 blokta toplam 169 konuttan oluşuyor. Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Denge Yapı Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projeleri için Anneler Günü’ne özel kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Mayıs ayında Mahal Sancaktepe projelerinden konut sahibi olanlar evlerine hemen taşınabiliyor ve peşinatlarını 1 yıl sonra ödeyebiliyor. Mahal Sancaktepe daire fiyatları 142 bin 450 TL’den , Mahal Sancaktepe Ada’da 207 bin 220 TL’den  başlıyor. Her iki projede de konut teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

 

 

Mahal Sancaktepe foto galeri için tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

 

Sinpaş GYO’dan  yüzde 15 indirim

Sinpaş GYO Anneler Günü’nü unutmadı. Anneler Günü’ne özel düzenlenen kampanya İstanbul,Ankara ve Bursa’da bulunan projeleri kapsıyor. Kampanya kapsamında 9 ve 10 Mayıs tarihleri arasında konut satın alan anne ve anne adaylarına yüzde 15 özel indirim uygulanıyor.

Sinpaş’ın Anneler Günü kampanyası ise Aydos Country, İstanbul Sarayları, Bursa Modern, EgeYakası, İncek Blue, İncek Green gibi projelerinde geçerli olacak.

 

Aydos Country foto galeri için tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalekent Beylikdüzü’nde yüzde 12 indirim

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde 2 etap bulunuyor. 7 katlı 33 bloktan meydana gelen Kalekent’te 1471 konuta yer veriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunan Kalekent Beylikdüzü fiyatları ise 228 bin TL’den başlıyor. Kale Kent Beylikdüzü Anneler Günü kampanyası düzenliyor. Kampanyaya göre; Kalekent Beylikdüzü projesinde yüzde 12, Gülpark Yaşam projesinde yüzde 15, Güneşli Park Gardenya ve Avcılar Park projelerinde ise yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca yüzde 50 peşianta 60 ay 0 faizle yada yüzde 1 veya 5 peşinata bir yıl kredi ötelemeli ödeme yapma fırsatı da sunuluyor.


Kale Kent Beylikdüzü foto galeri için tıklayınız!

 

 

Sofa Loca’da Annelere ekstra indirim avantajı!

emlak konut’un Ankara projesi Sofa Loca’da 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelere yer veriliyor. 150 konuttan meydana gelen Emlak Konut Sofa Loca projesinde 6 blok bulunuyor. Sofa Loca daire fiyatları 690 bin TL’den başlıyor. Yüzde 1 peşinata konut sahibi olunabilen Sofa Loca Ankara’da 120 ay taksitlendirme veya 60 ay 0 faizle ödeme yapılabiliyor.  2016’da teslimlerinin yapılması planlanan Sofa Loca 10 Mayıs Anneler Günü’nde düzenlediği etkinliğe katılan annelere ekstra indirim avantajı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Evvel İstanbul’da yüzde 12 indirim

İntaya, İntes ve E YG Yapı ortaklığında Başakşehir Kayaşehir’de inşa edilen Evvel İstanbul’da 678 konut bulunuyor. Evvel İstanbul projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut tiplerine yer veriliyor. 2016’da teslimlerinin yapılması planlanan Evvel İstanbul daire fiyatları 230 bin TL’den başlıyor. Anneler Günü’nü unutmayan Evvel İstanbul’da 9 – 10 Mayıs tarihleri arasında konut satın alanlara yüzde 12 indirim uygulanıyor.

 

Evvel İstanbul foto galeri için tıklayınız!

 

 

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER