Anasayfa >

Diğer Haberler >

Valerie, Palmarina Bodrum’da!

Valerie, Palmarina Bodrum’da!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 10:03:46
Valerie, Palmarina Bodrum’da!
Palmarina Bodrum; açılışından bu yana dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen mega yatlara, yerli yabancı ziyaretçilerine beklentilerin de ötesinde hizmetler sunarak ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 Türkiye'nin ilk mega yat projesi, ‘Dünya Mimarlık Festivali’nde mimari tasarımı ödüle layık görülen  Palmarina Bodrum; açılışından bu yana dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen mega yatlara,  yerli yabancı ziyaretçilerine  beklentilerin de ötesinde hizmetler sunarak ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 

 

Mega Yat  Valerie Palmarina Bodrum’da

 

Dünyanın en büyük ve lüks 100 yatı arasında gösterilen, Ukrayna bayraklı 85.1 metre uzunluğunda 2011 yapımı mega yatı 'Valerie' Palmarina Bodrum’a bağlandı. İç tasarımı Reymond Langton tarafından gerçekleştirilen, yüzme havuzu, 6 adet ultra lüks kamarası  ve kapsamlı bir  SPA merkezi bulunan mega yat bir süre daha Palmarina Bodrum’da bağlı kalacak. 

 

620 tekne deniz bağlama kapasitesi yanı sıra yüksek kapasiteli karapark alanıyla Palmarina Bodrum; marina işletmesi ve denizcilik alanındaki tüm mevzuatlara titizlikle uymayı ilke edinerek, misafir ettiği teknelerin marinayı ziyaretleri öncesi, sırası ve sonrasında kendileri ve teknelerini güvende hissetmeleri, sunulan konfor ve kalite standartlarının en üst düzeyde tutulması için her detayı etraflıca planlamasıyla tanınıyor. Palmarina Bodrum’un, uluslararası girişimleri sonucu, ülkemiz denizlerine olan mega yat trafiğini arttırmaya yönelik çalışmaları ve ülkenin Turizm sektörüne katkıları, aynı zamanda bölgenin global ve yerel ekonomisinin canlanmasına da destek oluyor.

 

Palmali Grup tarafından 2011 Mayıs ayında satın alınarak ve yeniden inşa edilerek, dünyadaki pek çok emsalinden farklı olarak, ‘kamusal kullanım potansiyellerinin arttırılması’ gözetilerek tasarlanan Palmarina Bodrum; güvenli bir limanda konaklama, yat acenteliği, yat sigorta işlemleri ve yüksek standartlarda sunulan diğer teknik hizmetlerin yanı sıra, dünyaca ünlü markalardan oluşan 112 mağazalık açık hava AVM’si, dünyaca ünlü markalar tarafından verilen yeme-içme, eğlence, konaklama, spa & fitness hizmetleri ve yıl boyu desteklenen yelken sporları yarış organizasyonları, kültürel sergi ve açılışları ile dünyanın her bölgesinden gelen misafirlerini ağırladığı çok özel bir yaşam alanı sunuyor.

 

Sertifikalar: FEE Mavi Bayrak -The Foundation for Environmental Education, TYHA-The Yacht Harbour Association, 5 Altın Çıpa, IMCI-International Marine Certification Institute, 5 Mavi Yıldız sertifikalarının yanı sıra; UKAS LRQA ISO 9001:2008 QMS Sertifikası

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER