Anasayfa >

Diğer Haberler >

Isoplaster ile ısı yalıtımında % 70 enerji tasarrufu!

Isoplaster ile ısı yalıtımında % 70 enerji tasarrufu!

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 13:32:59
Isoplaster ile ısı yalıtımında % 70 enerji tasarrufu!
Eclactia, enerji faturalarının ağır yükünden kurtulmak isteyen bina sahiplerine, ısı yalıtımının tüm aşamalarında güvenilir hizmet ve malzeme garantisi sunuyor.

Yalıtım ve zemin kaplama firması Eclectia' nın üretimini Türkiye' deki fabrikasında gerçekleştirdiği ISOPLASTER yalıtım malzemesi ile dübel kullanmadan, binayı delmeden, diğer yalıtım malzemelerinin aksine, binaya artı yük getirmeden %70 enerji tasarrufu yapmak mümkün.

 

ISOPLASTER özel formülasyonu ile çimentosuz, kumsuz, filesiz, dübelsiz, elastik, uzun ömürlü binaya dekoratif görünüm sağlaması, hafifliği ve ekonomik olması nedeniyle inşaat projelerinde, işyerleri ve konutlarda tercih edilmekte. Yapılarda ek yeri olmadan, boşluk bırakmadan yapıları tüm doğa etkilerine karşı koruyarak ısı ve su geçirgenliğine karşı maksimum derecede koruma sağlar. Teneffüs etkisine sahip olduğu için su buharı geçişini de sağlamaktadır.

 

Binaların mantoloma ısı yalıtım ve zemin kaplama sistemleri ile ilgili faaliyet gösteren Eclectia insan ve çevre sağlığına son derece duyarlı üretim yapmaktadır.

 

ISOPLASTER yalıtım malzemesi beton, ahşap ve her türlü yüzeyler üzerine uygulanabiliyor, ısı ve su izolasyonunu birarada sağlayabiliyor.

 

Tek başına kullanıldığında %100 su izolasyonu sağlayan Isoplaster yalıtım malzemesi, bünyesindeki hava boşlukları sayesinde tek başına sürüldüğünde %30 ısı yalıtımı sağlarken, EPS plakaları ile birlikte uygulandığında binaların cephelerinde %70 e varan ısı yalıtımı sağlamaktadır.

 

ISOPLASTER  Türkiye' de üretilen hem su hem %70 e varan ısı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlayan ilk ve tek üründür.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER