Anasayfa >

Diğer Haberler >

GAMA KOMATEK 2015 Fuarı’nda!

GAMA KOMATEK 2015 Fuarı’nda!

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 11:33:56
GAMA KOMATEK 2015 Fuarı’nda!
GAMA Ticaret ve Turizm AŞ, iş makinaları sektörünün önemli fuarlarından olan KOMATEK 2015 fuarında ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

GAMA Holding tarafından yapılan açıklamaya göre, GAMA Ticaret ve Turizm AŞ, bugün başlayacak ve 10 Mayıs'a kadar sürecek KOMATEK 2015 14. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı'nda, dünyanın en büyük beton ekipmanları üreticisi ve kule vinç üretiminde de en üst sıralarda olan Zoomlion ile yaptığı anlaşma kapsamında, Türkiye'de üretimine başladığı kule vinç yükseltme mastını ve Zoomlion marka yeni nesil iş makinalarını sergileyecek.

 

 

 

Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde 1 No'lu alanda düzenlenecek olan fuarda, GAMA Ticaret ve Turizm AŞ, Türkiye resmi distribütörü olduğu Zoomlion firmasının yeni nesil, 6 bom yapılı, yüksek erişimli "56X-6RZ" ve "52X-6RZ" model kamyon üstü beton pompaları ile birlikte kamyon üstü mobil vinç, kule vinç ve yüksek binalar ve büyük ölçekli yapılarda bina ile beraber yükselen beton dağıtım kulesi gibi geniş bir makina-ekipman grubunu özgün standında sergileyecek.

 

 

 

GAMA Holding iştiraki olan ve 1975 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren GAMA Ticaret ve Turizm AŞ, iş makinaları satış ve satış sonrası hizmetleri ve endüstriyel, yapı malzemelerinin uluslararası ticareti alanlarında birçok üreticinin distribütörlüğünü yapıyor. Bunların yanısıra Seyyar Cerrahi Hastane ve Mobil İlk Yardım İstasyonları'nın anahtar teslim tedariki ve proje bazlı komple tedarik ve çözümler konusunda faaliyet gösteren şirket, yurt içi ve yurt dışı yapım projeleri için danışmanlık, satın alma ve lojistik hizmetleri de veriyor. AA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER