Anasayfa >

Diğer Haberler >

Anneler Günü için kilit hediyeler Yale’de!

Anneler Günü için kilit hediyeler Yale’de!

05 Mayıs 2015 Salı, 15:26:52
Anneler Günü için kilit hediyeler Yale’de!
Yale, Anneler Günü için hediye arama telaşına düşenlere alışılmışın dışında farklı alternatifler sunuyor.

Eğer gezmeyi seven bir anneniz varsa, ona, Yale’nin renkli ve eğlenceli seyahat kilitlerinden ya da portatif seyahat kasalarından armağan edebilirsiniz. Compact veya Premium model Yale Alarm Setleri ise annenizin kendisini evinde güven ve huzur içinde hissetmesini sağlayacak özel bir hediye alternatifi olabilir.

 

Gezmeyi seven anneler için ideal bir hediye “eğlenceli kilitler”

 

Yale Kilit’te, hem sportif hem de modayı takip eden anneler için çok özel bir seyahat koleksiyonu bulunuyor. Eğlenceli tasarımlara sahip seyahat kilitlerinde, her çanta ve valizle uyum sağlayabilmesi için ağırlıklı olarak, modası geçmeyen pembe, mor, yeşil, sarı, mavi ve beyaz renklerin kullanıldığı koleksiyonda farklı tarzda tasarımlar yer alıyor.

 

Seyahatlerinde, değerli eşyalarını güvenle yanında taşısın!

 

Anneler Günü için bir başka hediye alternatifi olabilecek Yale şifreli portatif seyahat kasası, annelerin, yolculukları sırasında cep telefonu, anahtar, cüzdan, tablet pc gibi eşyalarını güvenle yanlarında taşımalarını ve istedikleri yerde sabit bir noktaya bırakabilmelerini sağlıyor.

 

Yale Alarm Merkezi ile anneler ömür boyu güvende!

 

Yale Kilit’in, ev güvenliğinde sabit hizmet bedelini kaldırdığı Alarm Merkezi’nde Premium ve Compact isminde iki farklı model bulunuyor. Ürün bedeli ve ilk kurulum dışında herhangi bir abonelik ücreti gerektirmeyen alarm sistemlerine, ihtiyaca göre 12 farklı güvenlik aksesuarı da eklenebiliyor. Annelerin evlerinde huzur ve güven içinde olmasını sağlayacak Yale alarm sistemleri Anneler Günü’ne özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Yale’den alternatif Anneler Günü hediyeleri seçmek için Türkiye’nin her yerinden www.yale.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444Yale (444 9 253) numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER