Anasayfa >

Diğer Haberler >

Akbatı Avym, Hermes Creative Awards ile ödüllerine yenilerini ekledi!

Akbatı Avym, Hermes Creative Awards ile ödüllerine yenilerini ekledi!

05 Mayıs 2015 Salı, 11:43:33
Akbatı Avym, Hermes Creative Awards ile ödüllerine yenilerini ekledi!
Akbatı AVYM, her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’dan iki ödül kazandı.

Akbatı AVYM, Hermes Creative Awards’un özel etkinlikler (Special Awards) kategorisinde Anneler Günü projesiyle Platin, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR) kategorisinde ise “Bayrak Sizsiniz” projesiyle Gold ödüle layık görüldü.

 

 

Anneler Günü’ne özel “ Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım” adlı, annelikle ilgili farkındalıkları artırmaya yönelik çalışması ile anneliğin her aşamasına dikkat çeken ve çocuğun gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen seminer kapsamında eğitimler verildi. Sosyal medyada projeye özel oluşturulan sayfa ile annelerin soruları yanıtlandı. Çocukların gelişimine katkıda bulunacak ev ortamına ilişkin bilgilerin yanı sıra; gerçek hayata hazırlanmaları için de gerekli bilgilerin aktarıldığı seminere ve sosyal medya hesabına yoğun ilgi gösterildi.

 

 

“Bayrak Sizsiniz” projesi Akbatı AVYM’ye Gold ödül getirdi

Akbatı AVYM, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR) kategorisinde Gold ödüle “Bayrak Sizsiniz” projesiyle layık görüldü. Gelen ziyaretçilerin fotoğraflarıyla yaratılan dev Türk bayrağının 10 Kasım’da AVYM’de sergilenmeye başladığı proje, gösterilen yoğun ilgi sonucunda 54 metrekareye ulaştı. Sosyal medyadan da paylaşım yapan katılımcılar bu dönemde “Atatürk’ü Anarken Sergisi”ni de ziyaret etti. Hermes Uluslararası Ödül’lerinde Gold ödül kazanan proje yüzbinlerce kişiye ulaştı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER