Anasayfa >

Diğer Haberler >

Akfa Teknoloji, Cabsat Fuarı’nın ilgi odağı oldu!

Akfa Teknoloji, Cabsat Fuarı’nın ilgi odağı oldu!

30 Nisan 2015 Perşembe, 12:26:44
Akfa Teknoloji, Cabsat Fuarı’nın ilgi odağı oldu!
Yayıncılık ve ICT Master Sistem Entegratörü olarak uluslararası alanda faaliyet gösteren Akfa Teknoloji, 1000’in üzerinde yeni ürün ve çözümün tanıtıldığı, 9 bin katılımcı ve 12 bin ziyaretçiyi ağırlayan CABSAT Fuarı’nın ilgi odağı oldu.

Akfa Teknoloji Genel Müdürü Şiar Molavalı, Ortadoğu, Afrika ve Güney Asya’nın en büyük medya ve yayıncılık fuarı olan CABSAT’ta gördükleri ilgiden memnuniyet duyduklarını ifade ederek şunları söyledi:

“CABSAT’a 3 yıldır katılıyoruz. Bu sene standımızı daha çok  sayıda müşteri ziyaret etti.

Akfa Teknoloji’nin hedef pazarı olan Ortadoğu, Kuzey Afrika bölgelerinde, Cezayir, Tunus, Fas ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden, medya ve yayıncılık alanında projeleri olan  özel  ve kamu sektöründen yetkilileri, özellikle bizimle görüşmek üzere standımızı ziyaret ettiler. Diğer taraftan, kendilerini teknik ve finansal olarak aşan projeleri olan ve kendilerine çözüm ortağı arayan şirketlerle,  olası işbirlikleri hakkında oldukça detaylı görüşmeler yaptık.

Bu sene ziyaretçiler, Akfa Teknoloji’nin sunduğu hizmet ve çözümlerin daha da farkında olarak standımızı ziyaret etti. Bu durum, kendimizi çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili doğru ifade ettiğimizin en kritik göstergesidir. Referanslarımız arasında, uluslararası ölçekte  başarıyla tamamladığımız; dünyanın en büyük medya merkezlerinden biri olan Kazakistan Astana Medya Merkezi ve  halen sürdürdüğümüz Aşkabat’ta 2017 yılında  yapılacak olan Asya Olimpiyatları  medya merkezi ve yayıncılık projesi gibi işlerde gösterdiğimiz performanstan dolayı, standımızı ziyaret eden sonuç odaklı “doğru ziyaretçi” sayısını artırdığımızı düşünüyoruz.”

Medya yayıncılık sektöründe içerik sağlayıcılar ve üreticileri teknolojik alandaki gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek ve sektör oyuncuları ile ilişki geliştirmeye destek olacak bir platform oluşturmak amacı ile 21 yıldır düzenlenen fuara; Yayıncılık (Broadcast) ve Üretim (Production ), Uydu İletişimi, Yayıncılık ve Uyku Ekipmanları, İçerik Sağlama ve Digital Medya sektörlerinde faaliyet gösteren, 60 farklı ülkeden toplam 900 şirket katıldı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER