Anasayfa >

Diğer Haberler >

İtalyan ISVEA, Sivas’ta ilk mağazasını açtı!

İtalyan ISVEA, Sivas’ta ilk mağazasını açtı!

29 Nisan 2015 Çarşamba, 13:36:19
İtalyan ISVEA,  Sivas’ta ilk mağazasını açtı!
53 yıllık İtalyan markası ISVEA, yeni satış noktaları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor. ISVEA, İç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden Sivas’ta açtığı ilk mağazayla birlikte Türkiye’de 33 satış noktasına ulaştı.

Türkiye pazarına girdiği andan itibaren perakendecilik stratejisi ile hızlı bir şekilde büyümeye başlayan ISVEA; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmit gibi farklı şehirlerdeki girişimlerine İç Anadolu Bölgesi'nde bir yenisini daha ekledi. ISVEA artık Sivas’ta da ödüllü tasarımlarını ve yeni koleksiyonlarını tüketicinin beğenisine sunuyor. Sivas Merkez’de en yoğun cadde üzerinde açılan mağazada ISVEA ürünleri sergilenecek.

 

Yarım asırlık İtalyan banyo markası ISVEA’nın Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptığını ve Türk tüketicilerden tam not aldığını belirten ISVEA Genel Müdür Yardımcısı Yakup Fırat, “Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüş bizleri motive ediyor. Mağaza açılışlarımızı hızlandırdık, şu anda Türkiye’de 33 noktadayız. Bu yıl sonuna kadar 17 mağaza daha açarak toplamda 50 satış noktasına ulaşacağız. Türkiye’de en beğenilen markalardan biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER