Anasayfa >

Diğer Haberler >

Halkalı ve Bahçeşehir projelerinde 2+1'lere özel beyaz eşya hediye kampanyası!

Halkalı ve Bahçeşehir projelerinde 2+1'lere özel beyaz eşya hediye kampanyası!

29 Nisan 2015 Çarşamba, 13:13:11
Halkalı ve Bahçeşehir projelerinde 2+1lere özel beyaz eşya hediye kampanyası!
Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev satın alan herkese davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima’dan oluşan dev beyaz eşya paketi kampanyasını yoğun istek üzerine uzattı.

Markalı konut projelerindeki fırsat evleri avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran evdekifirsat.com, kullanıcılarından büyük ilgi gören 2+1 Ev Haftası kampanyasını 4 Mayıs’a kadar uzattı. Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev satın alanların yararlanacağı kampanya paketinde klimadan çamaşır makinesine, buzdolabından ankastre fırına kadar tüm beyaz eşyalar hediye.

 

 

Evdeki Fırsat fırsatları buluyor, sizinle buluşturuyor!

Sektörde bir ilk olan Evdekifirsat.com sitesinin kampanyaları her hafta yeni fırsatlar ile devam edecek. Sürpriz hediyeler ve kampanyalarla ev sahibi olmayı düşünenler iki kez kazanacak! Ayrıca evdekifirsat.com’da hemen teslim, peşinatsız, ayda 1.850 TL taksitle ödeme avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Yatırım ya da oturma amaçlı hemen teslim ev sahibi olmak istiyorsanız projeleri dilediğiniz her an www.evdekifirsat.com üzerinden 3D turla inceleyebilir, ödeme planlarıyla ilgili özel taleplerinizi satış ofislerine iletebilirsiniz.

 

 

İstanbul’un yeni merkezlerindeki yatırım fırsatlarını kaçırmayın!

Evdeki Fırsat markalı konut projelerinde yerleşmiş düzeni, peyzaj alanları, sosyal ve spor tesisleriyle ev satın almak isteyenler için Bahçeşehir ve Halkalı’da yer alan projelerde 1+1’den villa tipi konuta uzanan geniş bir portföy sunuyor. Ön ödemesiz taksit fırsatlarından yararlanmak için bir tık yeterli!

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER