Anasayfa >

Diğer Haberler >

Royal Garden yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’ndaydı!

Royal Garden yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’ndaydı!

24 Nisan 2015 Cuma, 16:32:33
Royal Garden yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’ndaydı!
Bahçe mobilyalarında estetik ve üretim kalitesiyle fark yaratan Royal Garden, yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’nda yer aldı.

Modern, estetik tasarımları ve kalitesiyle bahçe mobilyalarında fark yaratan RoyalGarden, Yapı Fuarı’nda yeni ürün gruplarından Moonlight Salıncak’ı ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Geniş görüş açısıyla ferahlık hissi uyandıran üç kişilik ortopedik salıncak Moonlight, koltuk arkalığının geriye doğru farklı açılarda yatması ve enseyi kavrayan başlıklarıyla konforu en üst düzeyde yaşatıyor. Sabitleme özelliğiyle rahatça yatabilir konuma gelebilen Moonlight Salıncak, aşağı, yukarı, öne ve arkaya ayarlanabilen tentesiyle de güneş ışınlarına göre kolayca ayarlanabiliyor.

 

Ahşap malzemesi, Afrika Teak'i olarak da adlandırılan İroko Ağacından’dan imal edilen Moonlight Salıncak, paslanmaya karşı otomotiv sektöründe kullanılan özel işlemlerden geçirilmiş mekanizma ve metal kısımlarıyla uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.

 

Her türlü hava şartlarına dayanıklı akrilik kumaşın kullanıldığı koltuk yüzeyi, açık havada uzun ömürlü ve rahat bir kullanıma olanak sağlıyor. Özel tasarlanmış geniş kol sehpaları yiyecek ve içecek servisi için kolaylık yaratırken, birçok renk seçeneği olan yıkanabilir minderleri, yangına dayanıklı kumaş ve özel pamuklardan üretiliyor. Kış aylarında ve yağışlı havalarda kullanabileceğiniz kılıfı sayesinde salıncak tozdan ve yağmurdan etkilenmiyor.

 

Royal Garden yemek ve oturma grupları ile birlikte diğer özgün ürünlerle bahçe ve balkonlarınızda ihtiyaç duyacağınız mobilyaları başarılı şekilde kombine etmektedir. Modern, estetik tasarımları ve kalitesiyle bahçe mobilyalarında fark yaratan Royal Garden, özgün tasarım ekibi ve eğitimli üretim kadrosunun teknik detaylardaki hassasiyetiyle, üretimde estetik ve dayanıklılığı öne çıkarmaktadır. Royal Garden ürünlerini, Türkiye'de olduğu gibi Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde de kullanıcılarla buluşturmaktadır

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER