Anasayfa >

Diğer Haberler >

Trakya Cam, Yapı Fuarı’na yeni ürünleriyle çıkarma yaptı!

Trakya Cam, Yapı Fuarı’na yeni ürünleriyle çıkarma yaptı!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 11:19:06
Trakya Cam, Yapı Fuarı’na yeni ürünleriyle çıkarma yaptı!
Trakya Cam, 38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2015’te enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü, dekorasyonda şeffaflık gibi faydalarla yaşama değer katan ileri teknolojiyle üretilen yeni cam ürünlerini sergiledi.

Türkiye’nin lider, Avrupa’nın üçüncü büyük düzcam üreticisi Trakya Cam Sanayii A.Ş, bu yıl da 38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2015’te yerini aldı. Yapı Endüstri Merkezi’nin 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenlediği fuara katılan Trakya Cam, enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü, dekorasyonda şeffaflık gibi faydalarla yaşama değer katan ileri teknolojiyle üretilen yeni cam ürünlerini tanıttı. 

Trakya Cam’ın fuardaki özel dekorasyonlu 190 metrekarelik standında yer alan “Isıcam Konfor Test Tüneli” ve “Isıcam Sinerji Buzdolabı Test Düzeneği” ile ziyaretçiler enerji tasarrufu sağlayan yalıtım camı ürünlerinin özelliklerini birebir deneyimleyeme şansını yakaladı. “Gürültü Kontrol Test Düzeneği’ ile de gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses yalıtımı sağlamak amacıyla özel geliştirilmiş ‘TRC Acoustic Lameks’i test eden ziyaretçiler, Trakya Cam standının canlı mekanlar bölümünde ise ürünlerin kullanım alanlarını ve fonksiyonlarını görme imkanı yakaladı. Trakya Cam ayrıca sergilenen objeleri gerçek renginde ve parlaklığında gösteren düşük demirli düzcamı ‘Helio extra clear’i de özel vitrin uygulamasıyla ziyaretçilere tanıttı.

Trakya Cam’ın fuarda sergilediği ileri teknolojili yeni ürünleri arasında; enerji tasarrufu sağlayan yalıtım camları ‘Isıcam Sinerji T’ ve ‘Isıcam Konfor 46/31 T’, güneş kontrol camları ‘TRC Tentesol T’ serisinin yeni renkleri ‘füme’, ‘turkuvaz’, ‘TRC Helio’ serisinin yeni renkleri ‘koyu füme’, ‘turkuvaz’, özel tasarımlı buzlu camları ‘TRC Elit Glass’ serisinin yeni desenleri ‘puzzle’ ve ‘çakıl’ ile buzlu telli cam ‘TRC Deco wired’ın yeni deseni ‘düz telli’ yer aldı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER