Anasayfa >

Diğer Haberler >

Kale Kilit Yapı Fuarı’nda!

Kale Kilit Yapı Fuarı’nda!

21 Nisan 2015 Salı, 14:47:16
Kale Kilit Yapı Fuarı’nda!
Kale Kilit Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu..

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Endüstri Holding inovatif ürün yelpazesi ve yenilikçi hizmetleriyle 21-25 Nisan 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul”da sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluştu.

 

Kilit ve çelik kapı sektörünün lider firması Kale Endüstri Holding, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdüren “38. Yapı Fuarı – Turkeybuild”de yenilikçi ürün ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Kale Endüstri Holding, 21-25 Nisan 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve 1250 katılımcıya ev sahipliği yapan Yapı Fuarı’na, Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kale Kilit, Kale Çelik Eşya, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Güvenlik Sistemleri şirketleriyle katıldı. Ürün gamının oldukça zengin tutulduğu fuarda, firmanın en dikkat çeken ürünleri arasında 6. Seviye Çelik Kapı bulunuyor. Türkiye’deki tüm rakiplerini geride bırakarak TSE sertifikasını alan ve 6. Seviye Çelik Kapı üretimini elinde bulunduran lider kurum, SMS Atan Kasa ile de dikkatleri standa çekti. Kasanın en önemli özelliği, herhangi bir dış müdahale, zorlama veya aşırı ısıya maruz kaldığı durumlarda kullanıcıya mesaj atarak uyarıda bulunmasıdır.

Kale Endüstri Holding; Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliğine sahip Yapı Fuarı’nda geniş bir ürün yelpazesi ve özel tasarım standıyla 7. Salon, 241 numaralı stantta yer aldı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER