Anasayfa >

Diğer Haberler >

Yüksek Hızlı Tren ile Eyüp Sultan'dan Konya'ya!

Yüksek Hızlı Tren ile Eyüp Sultan'dan Konya'ya!

16 Nisan 2015 Perşembe, 14:47:59
Yüksek Hızlı Tren ile Eyüp Sultandan Konyaya!
Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yüksek Hızlı Tren ile Eyüp Sultan'dan, Konya'ya Vuslat Yolculuğu' gezileri vatandaşlardan tam not aldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın vizyon projeleri arasında yer alan ve Türkiye'de ilk kez Yüksek Hızlı Trenle gerçekleştirilen bir organizasyon olma özelliğini taşıyan "Eyüp Sultan'dan Mevlana'ya Vuslat Yolculuğu"nda bugüne kadar yüzlerce Eyüplü, Konya'da Mevlana Hazretlerini ziyaret etme fırsatı buldu. Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün koordinasyonunda gerçekleştirilen bu büyük projeye katılan Eyüplüler, geziden kelimenin tam anlamıyla büyük bir mutluluk ve memnuniyet içerisinde ayrılıyorlar. Dönüş yolunda Eyüplülere yapılan anket bu çarpıcı sonuçları ortaya çıkardı. Yaklaşık bin 500 kişi ile yapılan ankete göre karşılama personelinden memnuniyet yüzde 86, yolculuğun geneli ile ilgili memnuniyet ise yine yüzde 86 oranında çıktı.

 

TAVSİYE EDERİM DİYENLER YÜZDE 90

Eyüp Belediyesi tarafından Konya'da ikram edilen öğle yemeğinden memnuniyet yüzde 85, Konya ve Hazreti Mevlana ile ilgili bilgileri aktaran tur rehberinden memnuniyet yüzde 87, gezi ile ilgili genel memnuniyet oranı da yüzde 85 oldu. "Eyüp Belediyesi'nin etkinliklerini çevrenizdekilere tavsiye eder misiniz?" sorusuna verilen yanıt ise yüzde 90 ile "evet" olarak yanıtlandı. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER