Anasayfa >

Diğer Haberler >

Diyarbakırlı Yiğit, Fortis markası ile İstanbul’u dönüştürecek!

Diyarbakırlı Yiğit, Fortis markası ile İstanbul’u dönüştürecek!

14 Nisan 2015 Salı, 12:27:13
Diyarbakırlı Yiğit, Fortis markası ile İstanbul’u dönüştürecek!
Diyarbakır merkezli Yiğit Group, Fortis İstanbul projesi ile İstanbul’a giriş yaptı. Firma İstanbul’da Fortis markası ile kentsel dönüşüm projeleri üretmeyi hedefliyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Diyarbakır, Elazığ ve Malatya başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde birçok iddialı projeye imza atan Yiğit Group, “Fortis” markası ile İstanbul’a girdi.


Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanan Fortis İstanbul projesi 14 bin 523 metrekare alan üzerinde 20 katlı 3 bloktan oluşuyor.


Toplam 705 konuttan meydana gelen Yiğit Group Fortis İstanbul projesinde 58 metrekare stüdyo, 86-90 metrekare 1+1, 125 metrekare 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Basın Ekspres Fortis İstanbul fiyatları ise metrekare bazında 4 bin 100 TL’den başlıyor.


Fiyatların 220 bin TL ile 580 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Fortis İstanbul projesinde yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise 24 ay 0 faizle taksitlendiriliyor.


Resmi satışların önümüzdeki hafta başlaması planlanan Fortis İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise 2016 sonunda yapılması planlanıyor.


İstanbul’a kaliteyi getireceğiz
37 yıldır Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yaklaşık 445 bin metrekare inşaat geliştirdiklerini söyleyen Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Yiğit, “Diyarbakır başta olmak üzere Malatya ve Elazığ’da çok başarılı ve kaliteli işlere imza attık. Şimdi oradaki kaliteyi İstanbul’a getireceğiz” dedi.


İstanbul’dan dünyaya…
Diyarbakır, Elazığ ve Malatya’da ciddi arsa stoklarının olduğunu belirten Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, 37 yıldır Güneydoğu Anadolu’da başarıyla sürdürdüğümüz inşaat işlerimizi global marka olma hedefi ile İstanbul’a da taşımaya karar verdik dedi.


 İstanbul’un merkezi lokasyonlarında yatırımlarına devam edeceklerini ifade eden Önder Yiğit, “İstanbul’un merkezi lokasyonlarında projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Beylikdüzü, Kartal, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa gibi kentsel dönüşüm bölgeleri ile ilgileniyoruz. Anlaşmak üzere olduğumuz bir arsa var. Karma konseptte geliştireceğimiz projemize 2016 yılında start vermeyi planlıyoruz. İstanbul’dan sonra yurtdışında da proje geliştirmeyi planlıyoruz” dedi.


 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER