Anasayfa >

Diğer Haberler >

Dolapdere yatırım almaya başladı!

Dolapdere yatırım almaya başladı!

13 Nisan 2015 Pazartesi, 10:46:08
Dolapdere yatırım almaya başladı!
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın Dolapdere yatırım almaya başladığını, böylelikle istihdam sağlanabileceğini ifade etti…

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Hacı Ahmet Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.  Demircan, mahalle muhtarı ve meclis üyeleri ile birlikte Yenişehir ve Hacıahmet mahallelerini sokak soka dolaşarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.  

 

 

Her hafta Cuma namazını Beyoğlu'nun farklı mahallesinde farklı camilerde kılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, esnaf ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlar ile bir araya gelme geleneğine devam ediyor.  Cuma namazını Hacıahmet Mahallesi’nde Sefa Mescidi’nde kılan Demircan, namaz çıkışında cami cemaati ve esnaf ile sohbet etti.  Başkan Demircan, vatandaşların sorunlarını tek tek dinledi. Sıkıntılarını anlatan vatandaşın ve esnafın isteklerini not ettiren Demircan, aciliyet gerektiren işlerin yapılması konusunda başkan yardımcılarına gerekli talimatları verdi.

 

 

VATANDAŞ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Demircan, Yenişehir ve Hacıahmet mahallelerini sokak soka dolaşarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle muhtarı ve mahalleden sorumlu meclis üyelerinin de katıldığı ziyarette vatandaşların memnuniyeti gözden kaçmadı.  

 

 

KURSİYERLERDEN TEŞEKKÜR

Başkan Demircan, yanındaki heyet ile birlikte Beyoğlu Belediyesi Yenişehir Semt Konağı’nın bulunduğu sokaktan geçerken Semt Konağı kursiyerleri tarafından karşılandı.  Semt konağı yetkilileri tarafından bilgilendirilen Demircan, burada kurs gören kursiyerlerle bir süre sohbet etti. Kursiyerler, semt konaklarından oldukça memnun olduklarını belirterek, yıllar önce mahallelerine böyle bir konak yaparak her alanda kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayacak kurslar açan Belediye başkanlarına teşekkür ettiler. 

 

 

BİR YERE YATIRIM GELİYORSA, İSTİHDAM SAĞLANIYOR VE ZENGİNLEŞİYOR DEMEKTİR

Geçmişte, Beyoğlu'nda insanların geleceğe güvenle bakamadığını söyleyen Demircan "Artık Hacıahmet'te ve Yenişehir'deki vatandaşlarımız geleceğe umutla bakıyor. Biz kurduğumuz semt konakları ve diğer hizmetlerimizle Beyoğlu’nda kalıcı hizmetler bırakmaya çalışıyoruz. Beyoğlu'nun bir bütün olarak geliştiği bir dönemdeyiz. Son dönemdeki çalışmalarımızla Dolapdere çok ciddi yatırımlar almaya başladı. Yatırım demek, istihdamın artması ve muhitin zenginleşmesi demek. Bir yere yatırım geliyorsa, istihdam sağlanıyor ve zenginleşiyor demektir. Buda sizin kadar benide mutlu ediyor," dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER