Anasayfa >

Diğer Haberler >

Bahçekent Cadde Flora Emlak Konut güvencesiyle satışa çıkıyor!

Bahçekent Cadde Flora Emlak Konut güvencesiyle satışa çıkıyor!

10 Nisan 2015 Cuma, 10:38:37
Bahçekent Cadde Flora Emlak Konut güvencesiyle satışa çıkıyor!
Bahçekent’te yer alan Cadde Flora ticari üniteleri açık artırmayla satışa çıkıyor. Emlak Konut güvencesiyle KDV hariç 195 bin liradan başlayan muhammen bedellerle satışa sunulacak ticari üniteler için son başvuru tarihi ise 25 Nisan olarak açıklandı.

İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir Bahçekent’te yeralan Cadde Flora ticari üniteleri, emlak Konut güvencesiyle satışa sunuluyor. Açık artırma usulüyle ve KDV hariç 195 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle 26 Nisan 2015’te satışa çıkarılacak ‘Cadde Flora’ için son başvuru tarihi 25 Nisan 2015.

 

Geleneksel çarşı kültürünün, günümüz öğeleriyle zenginleştiği 74 bin metrekare alan üzerinde toplam 260 ticari üniteden oluşan ‘Cadde Flora’, hastane, okul ve sosyo-kültürel alanlarla iç içe bulunuyor. 25 futbol sahası büyüklüğündeki bölge parkı ve rekreasyon alanın yanı başında konumlanan ticari üniteler marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş kitleye seslenecek çeşitlilikte tasarlandı.

 

 

 

 

TEM Otoyolu’nun yanında yer alan ‘Cadde Flora’, 3. Havalimanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na, E-5’e ve TÜYAP fuar alanına yakın mesafede oluşuyla da ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Çevredeki konut projeleri de düşünüldüğünde Cadde Flora, yaklaşık 1 milyon kişinin yaşadığı bir bölgeye hitap ediyor. 22 bin m2 rekreasyon alanına sahip ‘Cadde Flora’; etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlarıyla alışverişin de ötesinde her zaman yaşayan bir mekan olma özelliği taşıyor.

Cadde Flora ticari üniteleri için ön başvurular www.caddeflora.com ve 444 58 13 no’lu telefondan yapılabiliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER