Anasayfa >

Diğer Haberler >

Akbatı AVYM ‘de bahar etkinlikleri!

Akbatı AVYM ‘de bahar etkinlikleri!

27 Mart 2015 Cuma, 14:35:57
 Akbatı AVYM ‘de bahar etkinlikleri!
Akbatı AVYM, Nisan ayında ziyaretçilerine sunduğu birbirinden farklı etkinliklerle baharı herkes için rengarenk kılıyor.

Yaşam Akademisi Nisan ayında yine keyifli söyleşileriyle Akbatı AVYM’de ziyaretçilerle buluşacak. 2 Nisan’da Doç. Dr.Ufuk Çakmakçı ile “Farkındalığınızı Güçlendirin; Mükemmel Gevşeme ve Farkındalık Yolunda Teknikler” söyleşisiyle başlayacak programda; Esra Gökçe ile “Günlük Hayatta Yaşanılan Yenilgi ve Zaferlerle Nasıl Başa Çıkabiliriz”, “Evcil Hayvanlar, Çocuk ve Eğitim’i konu alan Ali&Max” ve Hande Kazanova ile “İlkbahar-Yaz Döneminde Sizi Neler Bekliyor” söyleşileri yer alacak.

 

 

Nisan’da Akbatı çok lezzetli

Akbatı Lezzet Platformu’nun Nisan durağı Lübnan. 4 Nisan Cumartesi günü Lübnan mezeleri (Babagannuş, Humus ve Fettuş) ile başlayacak platform, Nisan ayı boyunca her Cumartesi sırasıyla Bulgurlu Kuru Patlıcan Dolması ve Mankoush, Kibbe Lebeniye ve Künefe yapımı ve ikramlarında bulunacak.

 

 

Akbatı’da çocuklar için her Cumartesi Pazar saat 14:00-16:00 saatleri arasında yer alan renkli etkinlikler Nisan ayında bahar şenliği temalı özel programla devam edecek. Sevimli Çiftlik Arkadaşları Yapıyoruz”, “Çiçek Saksısı Boyuyoruz”, “Kuş Evi Yapıyoruz”, “Rüzgar Çanı Yapıyoruz” gibi atölye çalışmaları bulunacak.

 

 

Nisan ayı boyunca Cumartesi günleri Anne-Çocuk yogası ve her Salı ve Perşembe günleri 11:00-12:00 saatleri arasında Pilates derslerinin devam edeceği Akbatı AVYM bahara hazır.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER