Anasayfa >

Diğer Haberler >

The House Residence Bomonti web sitesi “Dünyanın En İyisi” seçildi!

The House Residence Bomonti web sitesi “Dünyanın En İyisi” seçildi!

17 Mart 2015 Salı, 11:33:59
The House Residence Bomonti web sitesi “Dünyanın En İyisi” seçildi!
The House Residence Bomonti’nin internet sitesi, Newyork merkezli Interactive Media Council tarafından organize edilen IMA 2014’te “Bina ve Yapı” kategorisinde “Dünyanın En İyisi” oldu ve “Best In Class” ödülüne layık görüldü.

The House Residence Bomonti uluslararası arenada bir ödül daha aldı. The House Residence Bomonti projesinin konsept, marka ve dizayn işbirliğini gerçekleştiren FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından yaratıcı ve tasarım fikri verilen ve sonrasında Hostamedia tarafından tasarlanarak hayat bulan  web sitesi www.thehouseresidence.com “Bina ve Yapı” kategorisinde dünyanın en iyisi oldu. Site IMA 2014’te “Best In Class” ödülünü aldı. FYP Proje Geliştirme; life style bir bakış açısı ile yaklaştığı web sitesinde görsel açıdan zengin, cool ve aynı zamanda çekici, sıcak ve modern bir yaklaşım sundu. Hostamedia’nın ise üstün yaratıcılığı ile tasarladığı The House Residence web sitesi ödüle layık görüldü.

 

Interactive Media Awards (IMA), kâr amacı gütmeyen ve 60’ın üzerinde kişi ve kuruluşun bir araya gelerek kurduğu New York merkezli Interactive Media Council tarafından her yıl organize ediliyor. 2005’ten bu yana verilen ödüller için bu yıl 42 ülkeden binlerce proje yarıştı. En iyi planlama, en iyi sunuş ve en profesyonel projelere verilen “Best In Class”, kategorilerindeki en büyük ödül konumunda değerlendiriliyor. Bu ödülü alabilmek için zorlu eleme süreçlerinden geçmek ve her bir kriterden çok yüksek puan almak gerekiyor. The House Residence web sitesi ise tüm aşamalardan başarıyla geçti ve 500 üzerinden 492 puan alarak tüm diğer tüm rakiplerini ayrışarak geride bıraktı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER