Anasayfa >

Diğer Haberler >

Graniser 27. UNICERA Fuarı’nda!

Graniser 27. UNICERA Fuarı’nda!

16 Şubat 2015 Pazartesi, 11:51:39
Graniser 27. UNICERA Fuarı’nda!
Seramik ve granit sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik, bu yıl en trend ve en yeni ürünlerini UNICERA Fuarı’nda sergiliyor.

27. UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı her yıl olduğu gibi 24-28 Şubat tarihleri arasında sektörün en iyi oyuncularını ağırlıyor. Bu yıl da fuara katılacak olan seramik ve granit sektörünün önde gelen markalarından Graniser Seramik, standında mevcut ürünleri dışında doğaltaş, mermer, metalik ve ahşap görünümlü 24 yeni tasarımlarını sergileyecek ve 2015 trendleri hakkında katılımcıları bilgilendirecek.

Digital baskı teknolojisi ile her zevke ve ihtiyaca cevap veren Graniser Seramik, 25x50 ebadından başlayıp 80x80 ebadına kadar farklı ebatlardaki ürünlerini Hol:2 217 numaralı  standında ziyaretçilerle buluşturacak.

Graniser Seramik Hakkında :Seramik ve granit üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan Graniser, geldiği noktada 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER