Anasayfa >

Diğer Haberler >

Berker akıllı bina sektörüne yeni teknoloji!

Berker akıllı bina sektörüne yeni teknoloji!

09 Ocak 2015 Cuma, 16:32:35
Berker akıllı bina sektörüne yeni teknoloji!
Berker, akıllı bina sektörüne yeni teknolojik ve kalite ile tasarım standartları zamanı aşan ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Berker akıllı bina uygulamaları kapsamında bulunan hareket sensörleri, jaluzi ve aydınlatma kontrol cihazları gibi pek çok modül, Berker teknolojisinde aynı dile ve yönetim mantığına sahip. Böylece siz eviniz de teknolojinin keyfini sürerken, teknoloji de size Berker şıklığı ve farklılığı ile hizmet ediyor olacak.

 

Daha az mekanizma

Berker, kullanıcı dostu çözümler üzerine yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda, her biri ayrı sistemler olan RolloTec, Raido Bus ve BLC uygulamalarını, tek bir elektronik platform da bir araya getirdi. Böylece birden fazla ve farklı fonksiyona sahip mekanizmalar, tek bir kontrol paneli üzerinden yönetilebilir hale geliyor. Daha az yer gereksinimi ve bileşeni ile Berker KNX RF, kullanıcılar için işlevselliği yüksek ama kullanımı kolay bir çözüm olarak sunuluyor.

 

 

Akıllı Teknoloji=9 mekanizma + 16 modül ile > 400 farklı fonksiyon üretilebiliyor.

 

Berker KNX RF bileşenlerinin kurulumu kolay, mükemmel bir şekilde birleştirilebilir ve istendiğinde genişletilebilir olması ile göz dolduruyor. Sıva altı mekanizmaya bağlı olan yük KNX RF uygulama modülleri ile birleştirildiğinde, kablo bağlantısı gerektirmeden kablosuz sistem sinyalleri ile diğer KNX RF cihazları tarafından kontrol edilebilmektedir. Buna karşılık KNX RF uygulama modülleri yalnızca direkt olarak kontrol edilen yükleri kontrol edebilmekle kalmıyor, aynı zamanda verici olarak da konfigüre edilebilir ve böylece KNX RF sistemindeki diğer yükleri uzaktan, RF sinyallerini kullanarak kontrol edebilir. KNX RF tablet, pc, cep telefonları ile mobil uygulamaları destekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER