Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ünlü Teknik Direktör Abdullah Avcı da Toya Moda ’lı oldu!

Ünlü Teknik Direktör Abdullah Avcı da Toya Moda ’lı oldu!

08 Ocak 2015 Perşembe, 14:14:43
Ünlü Teknik Direktör Abdullah Avcı da Toya Moda ’lı oldu!
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Toya Moda konut projesinden iki adet konut sahibi oldu…

Lüks ve konforu bir arada bulunduran ve toplamda 4 bloktan oluşacak Toya Moda projesinde yer alan tüm daireler her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek şekilde tasarlanıyor.  21 bin metrekare arazi üzerinde hayata geçirilecek Toya Moda’da, her ihtiyaca yönelik 37 ve 151 metrekare arasında değişen stüdyolar ve 3+1’e kadar farklı büyüklük ve tiplerde 486 konut bulunuyor.

 

Lokasyon açısından da önemli bir noktada bulunan “Toya Moda”, Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ve E-5, TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3, planlanan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli metro istasyonuna 1 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen ofis, otel, konut yatırımlarıyla değeri her geçen gün artan bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

 

Toya Moda foto galeri için tıklayınız!

 

Uzmanlar tarafından İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgesi kabul edilen Basın Ekspres Bölgesinde yer alan Toya Moda projesinin tamamlanmasıyla alıcısına İstanbul ortalamasının üzerinde kazandıracağı öngörülüyor.

 

Konutta moda anlayışı değişiyor

Sosyal yaşama dair birçok ihtiyacı karşılayacak “Toya Moda”, farklı mimarisi ve estetik çizgileri ile de dikkat çekiyor. Sağlıklı, üretken ve huzurlu bir yaşam için Toya Moda’da sauna, buhar banyosu, yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile de bir yaşam alanından beklenilenden daha fazlası vadediliyor. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER