Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sinpaş’ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün!

Sinpaş’ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün!

19 Aralık 2014 Cuma, 10:56:50
Sinpaş’ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün!
Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı ve yoğun ilgi gören 40. yıl kampanyasından faydalanmak için son fırsatı kaçırmayın. Sinpaş’ın 40. yıl fırsatları ile ev sahibi olmak için son 2 gün kaldı...

Sinpaş’ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası çok büyük bir ilgiyle karşılanırken, kampanya dahilinde avantajlı ödeme koşulları ile ev sahibi olmak için son fırsatlar devam ediyor.

İstanbul’daki Liva ile Ankara’daki Altınoran projelerinde banka kredisiz, vade farksız, ara ödemesiz 80 ay taksit ile ev sahibi olmak için sadece son iki gün!

% 20 Peşin 50 Ay Vade

Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, “Hayalinizdeki eve,  % 20 peşin, kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 50 ay vade ile sahip olun” diyor.

% 30 Peşin 60 Ay Vade

Bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve %30 peşin, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 60 ay vade ile sahip olmak mümkün.

Yarısı Peşin Yarısı 80 Ay Vade

Küçük küçük taksitler ile ev almak isteyenler için bu ödeme seçeneğine göre yarısını peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 80 eşit taksite bölebilirsiniz.

Peşinatsız 40 Ay Vade

Peşinat ödemek istemeyenler için bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olmak mümkün. 

 

Bulundukları bölgeye değer katan iki proje: Altınoran ve  Liva

Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci bölümün teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Meydan, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi donatılarıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran’da!

İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı.                                    Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile, her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz   projesinin ardından  pek  çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER