Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sinpaş konut projeleri 80 ay 0 faizle! Son 40 daire!

Sinpaş konut projeleri 80 ay 0 faizle! Son 40 daire!

11 Kasım 2014 Salı, 14:30:16
Sinpaş konut projeleri 80 ay 0 faizle! Son 40 daire!
Sinpaş’ın İstanbul’daki Köyceğiz ve Liva ile Ankara’daki Altınoran projelerinde, 80 ay 0 faizle konut sahibi olmak mümkün. Sinpaş konut projelerinde kalan son 40 dairenin ise satışlarına devam ediliyor.

Sinpaş’ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası çok büyük bir ilgiyle karşılanırken, kampanya dahilinde son 40 eve avantajlı ödeme koşulları ile sahip olmak için fırsatlar devam ediyor.

 

Ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksit

Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, “Hayalinizdeki eve, ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksitle sahip olun” diyor.

Sinpaş Yapı’nın İstanbul Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz, Sancaktepe’deki Köyceğiz ve Ankara Çankaya’daki Altınoran projelerinde 40. yılına  özel sunduğu  stoklarla sınırlı kampanyada son 40 ev için fırsatlar devam ediyor.

Sinpaş’ın 40 yılın fırsatını sunduğu kampanyasını duyurmasıyla tüm projelerin satış ofisleri rekor seviyede ziyaretçi akınına uğramış, call center kilitlenmişti.

 

 

Bulundukları bölgeye değer katan üç proje: Altınoran, Liva ve Köyceğiz

Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci kısım evlerinin teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Cumhuriyet Meydanı, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi imkanlarıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran’da, 100 bin adet ağaç dikimiyle birlikte Çankaya’ya yeni bir oksijen kaynağı da kazandırılıyor.

 

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam başladı. Sultanbeyli bölgesi, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile değerini daha da artırır ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile ulaşım avantajı sunarken, Liva projesi de bölgenin değerine değer katıyor.

 

Sinpaş Yapı’nın bu yıl lanse ettiği Sancaktepe’deki Köyceğiz projesi ise, sahil kasabalarının huzurunu taşıyan butik bir proje olarak büyük ilgi görüyor.

 

“Son 40 Ev” kampanyası, her üç projede de 80 ay taksit imkanıyla ev sahibi olmak isteyenler için son bir fırsat sunuyor.

 

 

 

Ödeme planı

40. yılın şerefine Sinpaş’ın tarihinde  ilk kez vade farksız 80 ay vade fırsatı sunduğu ve küçük taksitlerle ev sahibi olmayı mümkün hale getirdiği kampanyasında, ödeme planı ise şöyle:

 

%0   peşin / 40 ay vade

%20 peşin / 50 ay vade

%30 peşin / 60 ay vade

%40 peşin / 70 ay vade

%50 peşin / 80 ay vade

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER