Anasayfa >

Diğer Haberler >

Taurus AVM "Sign of the City Awards" finaline kaldı!

Taurus AVM "Sign of the City Awards" finaline kaldı!

04 Kasım 2014 Salı, 12:03:31
Taurus AVM Sign of the City Awards finaline kaldı!
Taurus AVM "Sign of the City Awards" finaline kaldı. Taurus AVM "En iyi AVM” kategorisinde ilk 5’e girdi.

AVM Partners tarafından yönetilen, Ankara’da mimarisi, yormayan yapısı ve teknolojisi ile “Ergonomik AVM” olarak tanımlanan Taurus AVM, “Gayrimenkul Ödülleri" nde (Sign Of The City Awards) "En iyi AVM" kategorisinde finale kaldı.

 

Türk inşaat, gayrimenkul sektörüne değer katmak, gelişimlerine katkı sağlamak, Türkiye'deki projelerin görünürlüğünü arttırmak amacı ile başlatılan; ağırlıkla inşaat, gayrimenkul başta olmak üzere üniversite, hastane ve AVM gibi özel mimari yapı projelerinin ödüllendirildiği "Sign of the City Awards”a 17 kategoride 142 proje katıldı.

 

Sektör aktörleri tarafından ilgiyle izlenen ve büyük önem taşıyan yarışmada, geçen yıl 29 Ekim’de kapılarını açan Taurus AVM, “En iyi AVM” kategorisinde ilk 5’e kalmayı başardı. Taurus, Ankara’dan finale kalan tek AVM oldu.

 

Taurus AVM yetkilileri, “yormayan, keyifle alışveriş yapılan” bir AVM inşa ederken, alt yapı ve teknoloji çalışmaları ile engelli, sanatseverlerin ve hayvanseverlerin de gözde AVM’si olmayı başardıklarını belirterek, “Şu an Ankara’nın en önemli yaşam merkezlerinden biri olan Taurus’un, kısa sürede ‘Herkesin AVM’si’, ‘Ergonomik AVM’ gibi sıfatlarla anılmaya başlaması, ardından böylesi önemli bir yarışmada finale kalması bizler için onur verici” dediler.

 

“Sign Of The City Awards"da kazanan projeler 6 Kasım’da açıklanacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER