Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sinpaş GYO projelerinde 80 ay 0 faizle! Ara ödemesiz!

Sinpaş GYO projelerinde 80 ay 0 faizle! Ara ödemesiz!

22 Ekim 2014 Çarşamba, 16:14:59
Sinpaş GYO projelerinde 80 ay 0 faizle! Ara ödemesiz!
Sinpaş GYO projelerinde 80 aya kadar taksitlendirme seçeneği sunuluyor. “40. yılında 40 yılın fırsatı” kampanyasına göre; ara ödeme yapmadan ve hiç faiz ödemeden konut sahibi olmak mümkün…

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı 40. yıl kampanyası, call center aramalarından, satış ofisi ziyaretlerine görülmemiş bir ilgiyle karşılandı. Sinpaş’ın “40. yılında 40 yılın fırsatını” sunarak vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı sağladığı kampanyasıyla kilitlenen telefonlara yanıt verebilmek için ek personel görevlendirilirken, satış ofisleri de merkez ofis çalışanlarıyla takviye edildi.

 

Sinpaş’ın 40.yılına özel başlattığı yeni kampanyası görülmemiş bir ilgiyle karşılandı.Sinpaş’ın 444 1974 numaralı call center telefonu kilitlenirken; satış ofislerine rekor düzeyde ziyaret gerçekleşti.   Kampanyanın sloganı ‘’ Türkiye için ev almanın tam zamanı’’ doğrulanmış oldu.

 

 

Ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksit

Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken, konut sahibi olmak isteyenlere de çok özel avantajlar sunuyor. “Hayalinizdeki eve, ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksitle sahip olun” diyen Sinpaş, bu dönemde ev almayı planlayan herkesi, 40 yılın fırsatını kaçırmamaya çağırıyor.

 

Ankara’daki Altınoran, İstanbul Sancaktepe’deki Köyceğiz ve Liva ile Denizli’de yeni satışa sunulan AquaCity Denizli projeleri için özel kampanya koşullarını duyuran Sinpaş’ın geçtiğimiz hafta sonu bu duyuruyu yapmasıyla birlikte tüm projelerin satış ofisleri de rekor seviyede ziyaretçi akınına uğradı.

 

Kampanya ilanlarının yayınlanmasının ardından satış ofislerinde yaşanan yoğunlukla birlikte mevcut satış personeli gelen talebe yetişemezken, merkez ofis çalışanları da hafta sonu boyunca satış ofislerinde satış ekibine yardımcı oldu.

 

Tüm projeler için rekor aramayla karşılaşan Sinpaş Call Center’da ise, aramalara yetişebilmek için ek personel görevlendirildi.

 

Her hesaba uygun ödeme planı

40.yılın şerefine Sinpaş tarihinde  ilk kez vade farksız 80 ay vade fırsatı sunuyor. Küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

 

Kırk yılda bir gelen bu fırsatla Ankara Altınoran, İstanbul ‘da Köyceğiz ve Liva projelerimizde herkes ev sahibi olma imkânına kavuşacak.

 

Liva’da yaşam başladı, Altınoran’da ilk teslimler Eylül’de gerçekleşti…

İstanbul’un yeni gözde bölgesi Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam da başladı.

 

Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise ilk etabın teslimleri Eylül ayında gerçekleşti.

 

 

Ödeme planı

0 peşin / 40 ay vade

%20 peşin / 50 ay vade

%30 peşin / 60 ay vade

%40 peşin / 70 ay vade

%50 peşin / 80 ay vade

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER