Anasayfa >

Dekorasyon >

Evgör Mobilya fonksiyonel sehpalar üretiyor!

Evgör Mobilya fonksiyonel sehpalar üretiyor!

15 Ekim 2014 Çarşamba, 12:58:35
Evgör Mobilya fonksiyonel sehpalar üretiyor!
Evgör Mobilya’nın fonksiyonel orta sehpası, özellikle dar alanlar için fonksiyonel çözüm sunuyor. Ürün, kapalı halde 90 santimetrelik bir yüzeye sahipken, ihtiyaç anında basit birkaç hamle ile 150 cm genişliğinde yemek masası halini alıyor.

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla hizmet veren Evgör Mobilya fonksiyonel ürün koleksiyonuna yeni bir tasarım daha ekledi. Firmanın “Akrobat” isimli yeni orta sehpası, ihtiyaç duyulduğunda dört kişilik bir yemek ya da toplantı masasına dönüşüyor. Özellikle küçük m2’lere sahip evler ve ofisler için oldukça kullanışlı olan ürün, Evgör mağzalarında ve online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresinde 179 TL’den satışa sunuluyor.

 

Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin adresi Evgör Mobilya, alışılagelmiş mobilya modellerine ek olarak yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına ergonomik çözümler getiriyor. Koleksiyonunda müzikçalan köşe takımı, içinden tv çıkan yuvarlak yatak, televizyonlu gardrop, sihirli ayna, akıllı koltuk gibi sıradışı ürünler bulunan firma, yeni orta sehpası ile iki ihtiyacı bir arada sunuyor. Evgör Mobilya’nın “Akrobat Orta Sehpa”sı, kapalı halde 90 santimetrelik bir yüzeye sahipken, ihtiyaç anında basit birkaç hamle ile 150 cm genişliğinde yemek masası halini alıyor. Ayakları, sağlam ve dayanıklı MDF malzemeden, üst zemini ise 18 mm yonga levhadan üretilen orta sehpa, ayrı bir toplantı düzenine sahip olmayan küçük ofisler için de işlevsel bir çözüm olarak görünüyor.

 

Evgör Mobilya’nın yemek masasına dönüşen orta sehpası hakkında detaylı bilgi ve online alışveriş için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER