Anasayfa >

Dekorasyon >

Hafif yemekler için Siemens’ten buharlı fırın!

Hafif yemekler için Siemens’ten buharlı fırın!

01 Ağustos 2014 Cuma, 11:51:08
Hafif yemekler için Siemens’ten buharlı fırın!
Siemens HB36D575 buharlı fırınında yiyecekler buharda pişiyor, hem hafif oluyor, hem besin değerini kaybetmiyor.

Siemens ankastre buharlı fırını ile sizi yaz aylarında hafif ve sağlıklı beslenmeye davet ediyor. Siemens HB36D575 buharlı fırınında yiyecekler buharda pişiyor, hem hafif oluyor, hem besin değerini kaybetmiyor. İleri teknolojiye sahip zengin donanımı ile kullanım kolaylığı ve konfor sunan Siemens buharlı fırında tazeleme/ısıtma, mayalama, buz çözme, hassas pişirme, ön ısıtma ve sıcak tutma işlemlerinin tümü de gerçekleştirilebiliyor.
 
 
Yaz aylarında hazırlayacağınız en hafif ve sağlıklı sofralar için Siemens özel bir seçenek sunuyor. Siemens HB36D575 buharlı ankastre fırın, yiyeceklerin buharda hazırlanmasını sağlayarak sofralara tazelik, lezzet ve sağlık getiriyor. 35 °C - 100 °C arası yüzde 100 buhar, 30°C - 230°C arası sıcak hava ve 120 °C - 230 °C arası buhar + turbo sıcak hava ile pişirme işlemini gerçekleştiren Siemens ankastre buharlı fırın ile sıcak yaz aylarında hafif yemekler hazırlamak kolaylaşıyor.
 
Tamamen cam iç kapağa sahip fırın cookControl70 özelliği; ısıtma kontrolü, ısı tavsiyesi, hafıza, otomatik kaynatma kontrolü, dijital metin göstergesi gibi fonksiyonlarla üst düzeyde konfor sağlıyor. İstediğiniz 70 ayrı pişirme programı ile farklı onlarca yemeği kolayca pişirmek için tuşalara basmanız yeterli oluyor.
 
Estetik tasarımı ile mutfağınızın havasını değiştirin...


Tazelemeden ısıtmaya, mayalamadan buz çözmeye, hassas pişirmeden ön ısıtma ve hatta sıcak tutmaya kadar uzanan bir çok işlemi pratik şekilde yapabileceğiniz Siemens buharlı ankastre fırın, estetik görünümü ile de mutfağınızın baş tacı olmaya da aday... Üzerindeki çözünürlüğü yüksek, daha kolay program seçimi yapabileceğiniz TFT ekran gibi şık tasarımsal özellikleri ile farklılaşan Siemens ankastre fırın mutfakların havasını değiştiriyor. Siemens HB36D575 mavi ve beyaz kontrol paneli ışıkları, gömülebilir ışıklı düğmeleri ile estetik görünümünün yanı sıra önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor.
 
1.3 litrelik bir su tankı bulunan fırın, 35 litre iç hacmi ile de size geniş bir alan sunuyor. Fırında paslanmaz çelik yan tel raflar, halojen aydınlatma ile lightControl kumanda sistemi bir arada bulunuyor. Fırın toplam 1.9 kWh değerindeki elektrik kullanım değeri ile enerji tasarrufu konusunda da iddialı. Güvenli kullanım ise çocuk emniyet tuşu ve kendi kendine kapanma özellikleri ile sağlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER