Anasayfa >

Dekorasyon >

Sıcak yaz aylarında Siemens Split klima ile serinleyin!

Sıcak yaz aylarında Siemens Split klima ile serinleyin!

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 11:20:40
Sıcak yaz aylarında Siemens Split klima ile serinleyin!
Siemens S1ZMA/I12915 Duvar Tipi Slim Inverter Mono Split Klima,sağladığı yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra inceliğiyle de daha fazla konfor sağlıyor. Klima, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçen inverter özelliği ile öne çıkıyor.

Siemens Ev Aletleri serin, konforlu ve enerji verimli bir yaz için, üstün teknoloji ile geliştirilen ve yenilikçi özelliklerle donatılan, enerji tasarruflu S1ZMA/I12915 Split klimayı sunuyor. Siemens inverter split klima, yazın soğutma, kışın ısıtma fonksiyonlarının yanı sıra, piyasadaki en ince derinliğe sahip olan 15 cm’lik yapısıyla mekânların estetiğine de katkıda bulunuyor.

Klasik modellerden farklı olarak, inverter klima enerjiyi daha verimli kullanma olanağı sağlıyor. Heat- Pump özellikli Siemens S1ZMA/I12915 Split Klima, Heat-Pump (ısı pompası) özelliğiyle soğutma konumunda iç mekandan emilen ısıyı dışarı atarak,  ısıtma konumunda da dış ortamda bulunan ısıyı içeri taşıyarak enerji tasarrufuna destek oluyor. İstenilen ısıya daha hızlı ulaşılması ve çok seçenekli operasyon özelliklerine sahip olan klima, sabit hızlı klasik modellere göre yüzde 35 oranında daha az enerji tüketiyor.

Renkli ekranıyla şıklık, pratik değişen filtresiyle kolaylık sağlıyor
Renkli ve gizli display ekranıyla soğutma modunda iç ünite paneli üzerinde soğutma derecesi mavi renk, ısıtma modunda ise iç ünite paneli üzerinde ısıtma derecesi kırmızı renk olarak gözüken klima kullanım kolaylığı ve şık bir görünüm sağlıyor. “I mod” özelliği  sayesinde cihaz tuşuna basıldığında 26 derece soğutma, 20 derece ısıtma modunda çalışan,  fan devri otomatik olarak ayarlanan klima, mıknatıslı üst mazgal sayesinde de paneli açmadan kolayca filtre değişim ve temizliğine imkân veriyor.

Siemens S1ZMA/I12915 Split klimanın bir diğer dikkat çeken yenilikçi teknolojisi “1 W Standby” da enerji tasarrufuna önemli katkılarda bulunuyor. Açma kapama teknolojisi ile klima, stanby konumundayken otomatik olarak enerji tasarruf moduna geçiyor ve normalde 4-5 Watt olan harcama 1 Watt’a indirilerek yüzde 80 enerji tasarrufu sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER