Anasayfa >

Dekorasyon >

Ucuz ve Kaliteli Perde Nereden Alınır?

Ucuz ve Kaliteli Perde Nereden Alınır?

25 Temmuz 2017 Salı, 15:20:03
Ucuz ve Kaliteli Perde Nereden Alınır?
Yeni evlenecekler ve evini yenileyecekler için ucuz ve kaliteli perdenin doğru adresi haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Yazın ortalarına geldik. Evini yenileyecekler ya da yeni evlenecekler iş başındı. Bir evin en önemli aksesuarlarından biri de bence perde. Doğru bir perde seçimi ile evinizi çok daha zarif ve şık gösterebilirsiniz.


Birçok perde modeli ve perdeci var. Bu kadar seçeneğin olduğu bir yerde insan doğru bir adres arıyor. Bu haberimde htemlak.haberturk.com takipçileri ile ucuz ve kaliteli perde nereden alınır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.


Unkapanı İMÇ’ye uğramadan perde almayın derim. Öncelikle seçenek çok fazla. Binlerce alternatifiniz var. Perdem güzel ama biraz da ekonomik olsun diyorsanız yine doğru adrestesiniz. Fiyatlar çok değişken. Metresi 11 TL’ye de perde var 150 TL’ye de.. Yüzlerce mağaza var. Önemli olan doğru mağazayı bulmak. Bu noktada sizlere Üçler Perde’yi önerebilirim. Ucuz ve kaliteli perde diyorsanız doğru yerdesiniz. İMÇ Üçler Perde'de fiyatlar neredeyse hatta tam tamına yarı yarıya. Bir oda fiyatına neredeyse tüm evin perdelerini yaptırabiliyorsunuz.

Perdeyi beğendiniz, fiyatta anlaştınız, ölçü almak işi ne olacak? Kendiniz ölçüyü aldığınızda hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz çok fazla. Perde çok kısa ya da uzun gelebilir. Dolayısı ile seçtiğiniz perde ne kadar şık olursa olsun yerden bir karış havada kalınca o şıklıktan eser kalmaz. Perde ölçüsü basit bir işlem gibi görünse de onun da inceliği var. Ondan dolayı işi bilenine bırakmak en iyisi. Firma bu konuda da yardımcı oluyor. Evinize bizzat gelip ölçüyü alıyor.


İMÇ’de sadece perde yok. Ev tekstiline dair her şeyi bulabilirsiniz…  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER