Anasayfa >

Dekorasyon >

Artstone İle Duvarlar Bahara Hazır

Artstone İle Duvarlar Bahara Hazır

13 Şubat 2017 Pazartesi, 16:24:50
 Artstone İle Duvarlar Bahara Hazır
Artstone, duvarlara baharın tazeliğini taşıyor. Doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve grafik karo görünümündeki ürünler, projelerde bu yılın bahar sıcaklığının ambiyansını yaratacak…

Bahar aylarına girişle beraber Artstone koleksiyonu, mekânların duvarlarını bahar tonlarına ve dokusuna göre şekillendirmek üzere kolları sıvadı.

Artstone taş, tuğla ve beton koleksiyonları, konutlarda, otellerde, restoranlarda ve farklı mekân tipolojilerinde estetik, doğal, özel renk alternatifli, inovatif duvarlar yaratıyor. Doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve grafik karo görünümündeki ürünler, projelerde bu yılın bahar sıcaklığının ambiyansını yaratacak.


Yeşiller, tropik izler, sessiz renkler ve bronz, yüzeylerde yerini alacak
2017 yılının bahar aylarında “yeşil” en belirgin tonlarıyla yüzeylerde yerlerini alacak. “Bronz” da bütün mekânları ısıtan ve parlatan etkisiyle, hem klasik dekorasyon anlayışında, hem de modern dokunuşlarda projelerde yüzeyler için seçilecek renklerden olacak.


Bu anlamda Karoart serisinin canlı, ışıltılı, panelleri, yeşil tonlara ve koyu veya açık bronzlara uygun renk ve desenleri sunuyor. Versailles, Epicure, Plafont, Vermont, Margaux, Grenier, Arietta, Broderie,  Bois, Florenz, Daisy, Fontenay ve Victorian isimli ürün serisi, çiçek işlemeli, geometrik, bezemeli ve ikonik motiflerden oluşuyor. Ürünler mekanda barok, nostaljik, romantik, rustik ve pastoral etkiler yaratıyor. Karoart serisi, desen ve dokusu, farklı renk alternatifleri ve üç boyutlu görünümüyle yarattığı ışık-gölge oyunlarıyla, mekânı lüks, asalet, ihtişam, güven, sağlamlık, cömertlik ve yaşanmışlık hissiyle dolduruyor.


“Tropik izler” de bu seneye damgasını vuracak trendlerden. Artstone Yenilikçi Tasarım koleksiyonundan Amazon, Tocho ve Tayga ağaç kabuğu ve kütüğü görünümü ile brütal mekânlar yaratacak.


“Sessiz renkler” de bahar aylarında mekânları içten çevreleyecek. Baskın renklerin heyecanından arınmış, sakin beyazlar, bejler, soluk griler, silik pembeler Artstone Tuğla koleksiyonu Ladrillo’nun gravel, blanca veya polo rojo tonlarında yüzeylerle buluşacak.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER