Anasayfa >

Dekorasyon >

Evgör Mobilya’dan Yılbaşı Kampanyası

Evgör Mobilya’dan Yılbaşı Kampanyası

23 Aralık 2016 Cuma, 11:41:58
 Evgör Mobilya’dan Yılbaşı Kampanyası
Evgör Mobilya, yılbaşına özel yeni bir kampanya düzenledi. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alan müşterilerine, akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor….

Evgör Mobilya, yılbaşına özel yeni bir kampanyaya start verdi. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birisini satın alanlara,  bin 400 lira değerindeki mutfak köşe takımı hediye ediliyor.


Evgör Mobilya, yeni evlenecek çiftlere yönelik hediyeli yılbaşı kampanyasında, müşterilerinin bütçelerine uygun alternatifli ödeme seçenekleri de öneriyor.  Firmanın uyguladığı “Ön Ödemeli Satış” modelinde, kredi kartı ya da kefile gerek olmazken, ödemeler, müşterilerin mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre taksitlendiriliyor. Peşin alışverişlerde özel indirim avantajları sağlayan Evgör Mobilya’nın “esnek ödeme” sistemi ise mobilya alacaklara, ödemelerinde sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçelerine göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit seçeneklerini bir arada kullanabilme fırsatı da sunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER