Anasayfa >

Dekorasyon >

2017 Dekorasyon Trendleri “Saf ve Doğal” Formlar

2017 Dekorasyon Trendleri “Saf ve Doğal” Formlar

21 Aralık 2016 Çarşamba, 14:59:05
2017 Dekorasyon Trendleri  “Saf ve Doğal” Formlar
Doğal ve sağlıklı ürünler olarak dekorasyonun vazgeçilmez malzemesi olan mermer ve doğaltaşlar, 2017 dekorasyon trendleri arasında başı çekiyor…

2017 dekorasyon trendleri arasında “saf, doğal” formlar öne çıkıyor. Doğal ve sağlıklı ürünler olarak dekorasyonun vazgeçilmez malzemesi olan mermer ve doğaltaşlar, yeni yılda başrolde olacak.

2017'de dekorasyona özgün doğal formların ve üç boyutlu mermer efektinin damgasını vuracağını belirten Tureks Stone Yöneticisi Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, Üç boyutlu mermer dekorasyonun mekanlara derinlik kazandırdığını vurguladı.


Yeni trendin ev ve ofis alanlarına doğal ve çarpıcı bir görünüm sağlayacağını söyleyen Anlı,  2017'de renklerin de öne çıkacağını açıkladı.


Doğal bir malzeme olan mermerin birçok avantaj sağladığını ifade eden Anlı, güçlü dekoratif özelliğinin yanı sıra gıda maddeleriyle temasında sorun yaşanmaması, uzun ömürlü olması, çizilmezliği, ısıdan etkilenmemesi ve renk değiştirmez özellikte olması nedeniyle de mermerin özellikle mutfak ve banyolarda ideal bir çözüm olduğunu ifade etti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER