Anasayfa >

Dekorasyon >

Türkiye’de Ev Dekorasyonunda Uzman Merkezler Dönemi Başlıyor

Türkiye’de Ev Dekorasyonunda Uzman Merkezler Dönemi Başlıyor

01 Ekim 2016 Cumartesi, 19:26:51
 Türkiye’de Ev Dekorasyonunda Uzman Merkezler Dönemi Başlıyor
Türkiye’de yeni konut sayısının artmasına paralel olarak “Uzman ev dekorasyon merkezleri” dönemi başlıyor. İlk ev merkezinin Kasım’da açılması planlanıyor…

Türkiye’de yeni konut sayısı hızla artıyor. kentsel dönüşüm kapsamında 15 milyon yeni konut oturuma hazır olacak.


JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, Türkiye'de yeni konut sayısının hızla arttığını, bu yüzden 'ev dekorasyon merkezleri' projesiyle Türkiye'de uzman merkezler dönemini başlattıklarını söyledi.

Yaşanan gelişmeler ışığında uzman merkezler kavramının önem kazandığını belirten Alkaş, "Bu yeni merkezler ile alışveriş sektörüne mevsimselliğin dışında bir satış imkanı sunmayı planlıyoruz. Bu merkezleri tüm Türkiye için erişilebilir kılacağız. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığından ötürü Homecity projesi alışveriş turizminden beslenecek. Havayolu firmaları ile yapacağımız kampanyalarla Türkiye'nin her yerinden günlük mobilya alışverişi için gelinmesini sağlayacağız. Alışveriş onlardan, ulaşım ve kargolama ev dekorasyon merkezlerinden olacak" dedi.

İLKİ KASIM’DA AÇILACAK
İlk ev merkezinin Kasım’da açılacağını söyleyen Alkaş, Türkiye genelinde sayılarının onu bulmasını beklediklerini söyledi.


Alkaş, “İlk ev merkezlerinin ardından uzman merkezler konsepti gastromerkezler ile hayat bulacak. Önümüzdeki dönemde bugün AVM'lerin içerisinde yüzde 20-25'leri bulan yeme-içme ünitelerinin yüzde 50'lere çıkması planlanıyor” diye sözlerini tamamladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER