Anasayfa >

Dekorasyon >

Hangi burç evini nasıl dekore ediyor?

Hangi burç evini nasıl dekore ediyor?

10 Temmuz 2015 Cuma, 09:34:01
Hangi burç evini nasıl dekore ediyor?
Karakterimizi etkileyen burçlarımız dekorasyon tercihlerimizi de etkiliyor. Bakın hangi burçlar evlerinde hangi eşyaları tercih ediyor?

Karakterimizi etkileyen burçlarımız dekorasyon tercihlerimizi de etkiliyor. Bakın hangi burçlar evlerinde hangi eşyaları tercih ediyor?

 

 

KOÇ BURCU

Lider özellikli Koç burçları genellikle dekorasyonda rahatlığı ön planda tutuyor. Kırmızı ve bordo renklerden vazgeçemeyen koç burçları minimal mobilyalar kullanarak evlerinde geniş boş alan bırakmayı seviyorlar. Özgürlüklerine düşkün olan bu burlar bol eşyalı dar evlerde rahat edemiyor.

 

BOĞA BURCU

Ev dekorasyonunda feminen tasarımları tercih eden Boğa burçları genellikle toprak tonları ve kahverengiyi kullanırlar. Evlerinde çeşit çeşit renkli çiçeklere yer vermeye özen gösteren bu burçları büyük ve rahat koltuklar cezbeder.

 

İKİZLER BURCU

Evlerinin dekorasyonunu sık sık değiştirmek isteyen İkizler burçları bu sebeple hafif ve taşınabilen eşyaları tercih ederler. Turuncu ve sarı gibi renklerden keyif alırlar. Ferah ve modern tasarımlı evlerden hoşlanırlar.

 

YENGEÇ BURCU

Yengeçler evlerinde pastel tonlarını ağırlıklı olarak kullanırlar. Abartısız ve şık bir dekorasyondan hoşlanan bu burçlar genellikle eflatun tonlarını tercih ederler. Aynı zamanda evde mum, çiçek ve fotoğraf bulundurmaktan hoşlanırlar.

 

ASLAN BURCU

Pahalı zevkleri ve kaliteye olan ilgisi ile bilinen aslan burçlarının bu özellikleri dekorasyon tercihlerine de yansıyor. Aydınlık ve geniş evler, klasik tarzda mobilyalarla döşenmiş odalar, bronz ve altın tonları aslan burcunun vazgeçilmezleri arasında.

 

BAŞAK BURCU

Sade bir dekorasyon tarzını benimseyen Başak burçları beyaz, gri, bej gibi renklere ağırlık verirler. Temizlik ve düzeni hayatlarının her alanında ön planda tutan bu burçların zarif bir dekorasyon zevkleri vardır.

 

 

TERAZİ BURCU

Terazi burçlarının hayatlarındaki en önemli şey dengedir. Bunu dekorasyon tarzlarına da yansıtırlar. İncelik ve zerafet konusunda hassas olan bu burçlar renk seçimlerinde ise pasteli fazlasıyla kullanırlar.

 

 

AKREP BURCU

En iddialı burç olan Akrep burçları ev dekorasyonunda kadife gibi görkemli ve şık kumaşları kullanırlar. Loş aydınlatmaları tercih eden bu burçlar koyu renk perdelerden ve saten yatak örtülerinden de vazgeçmezler.

 

 

YAY BURCU

Yay burçları enerjilerini dekorasyona da yansıtırlar. Mor, turkuaz ve mavi tonlarına ağırlık veren bu burçlar fazla eşya ve aksesuar kullanmazlar. Misafir ağırlamayı seven bu burçların yemek masaları genellikle büyüktür.

 

 

OĞLAK BURCU

Dekorasyonda rahatlık ve konforu tercih eden Oğlak burçları aynı zamanda vintage objelerden hoşlanırlar. Gri, siyah, kahverengi, yeşil ve koyu toprak renklerini kullanan bu burçlar ahşap mobilyalardan çok hoşlanırlar.

 

 

KOVA BURCU

Evlerini yenilemekten zevk alan Kova burçları genellikle mavi tonlarını tercih eder. Teknolojiye düşkün olmalarıyla bilinen Kova burçları evlerinde tüm teknolojik ürünlerin kolay ulaşılabilir olmasına dikkat ederler.

 

 

BALIK BURCU

Romantik tarzlarıyla dikkat çeken Balık burçları dekorasyonda da ışıltılı renkleri, mavi, leylak, mor ve yeşilin tüm tonlarını kullanırlar. Geleneksel bir dekorasyon anlayışına sahiptirler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER