Anasayfa >

Dekorasyon >

Polisan Boya Sprey Boya tüketicilerin beğenisine sunuldu!

Polisan Boya Sprey Boya tüketicilerin beğenisine sunuldu!

03 Temmuz 2015 Cuma, 14:48:13
Polisan Boya Sprey Boya tüketicilerin beğenisine sunuldu!
Plastik gibi boyanması en zor yüzeylerde üstün performans sağlayan “sprey boya” İlk kez ve sadece polisan boya farkıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu…

Türkiye’de bir ilk olan ve yalnızca Polisan Boya’nın ürün gamında bulunan “Sprey Plastik Boya” herhangi bir ön hazırlığa ihtiyaç duyulmadan, zımpara veya astar gibi ön hazırlık gerektirmeden, boyanması zor olan plastik yüzeylere uygulanıyor ve yaklaşık 20 dakika içinde de kuruyor.

 

Türkiye’nin en yaygın ve erişimi en rahat boya markası olan Polisan Boya, Türkiye’de bir ilke imza atarak plastik yüzeyler için yüksek kaliteli “Sprey Plastik Boyası”nı tüketicilerinin beğenisine sundu.

 

Polisan’ın sprey ürün gamına eklenen “Sprey Plastik Boyası” ürünü, plastik yüzeylerde karşılaşılan ve daha önce alışılagelmiş sonuçların aksine, sahip olduğu benzersiz özellikleri sayesinde yüksek performans sağlayarak mükemmel sonuca ulaştırıyor.

 

Aynı zamanda metal, ahşap, seramik ve daha birçok yüzeyde kullanım imkânı

 

Türkiye’de bir ilk olan Sprey Plastik Boyası, plastik aksamların boyanması için geliştirilmesinin yanı sıra seramik, sert vinil, metal, hasır, ahşap, kâğıt gibi diğer tüm yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Herhangi bir ön hazırlığa ihtiyaç duyulmadan, zımpara veya astar kullanılmadan uygulanabilen Sprey Plastik Boyası, işçilik maliyeti ve iş yükünden ayrıca zaman kaybından tasarruf ettirirken aynı zamanda hem uygulandığı yüzeye mükemmel tutunma sağlıyor hem de darbelere dayanıyor.

 

Polisan Boya tarafından geliştirilen ve sektördeki ilk ve tek ürün olan Sprey Plastik Boya; 

 

-              Plastik yüzeylere ve tutunması en zor yüzeylerden olan Polipropilen, PVC, Polikarbonat, ABS ve Polietilen’e dahi yüksek tutunma sağlıyor

-              Tüm plastik bahçe mobilyalarında, oto tamponlarında ve pencere çerçeveleri gibi zor yüzeylerde enjeksiyon kalitesinde boyama imkanı sunuyor.

-              Plastik boyama ve rötuş işlerinde muadilleri gibi astar istemeden son derece verimli şekilde kullanılabiliyor.

-              Akrilik, metalik, floresan spreylerin uygulandığı tüm yüzeylere uygulanabiliyor.

 

 

 

20 dakikada kuruyor

 

Türkiye’de bir ilk olan Plastik Sprey Boya, dokunma kurumasını 20 dakika içerisinde, tam kurumasını ise 24 saatte tamamlıyor. Sprey Boya’nın Beyaz, Siyah (RAL 9004) , Kahverengi (RAL 8003 – RAL 8016) , Gri (RAL7001) , Kırmızı (RAL 3002) , Yeşil (RAL 6016) ve Taksi Sarısı (RAL 1003) gibi alternatif renk seçenekleri bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER