Anasayfa >

Dekorasyon >

Yaz Mevsiminin Enerjisini kriskaDECOR Zincir Perdelerle Hissedin!

Yaz Mevsiminin Enerjisini kriskaDECOR Zincir Perdelerle Hissedin!

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 15:29:24
Yaz Mevsiminin Enerjisini kriskaDECOR Zincir Perdelerle Hissedin!
kibrID MATERIAL, yaz mevsiminin yüksek enerjisini iç ve dış mekanlara taşıyor.

Uluslararası tasarım ve dekorasyon firmalarını Türkiye’de başarıyla temsil eden kibrID MATERIAL, iç ve dış mekanlara tasarım çözümleri getirmeye devam ediyor. İspanyol KriskaDECOR firmasının yüksek kalite zincir perdeleriyle yaz mevsiminin canlılığı ve enerjik renkleri ev, ofis, restoran ve otel gibi tüm mimari ve iç mimari tasarımları sarıyor… İç mekanlarda ortam sınırlarının çizilmesi ve bölgelere ayrılmasına yönelik farklı alternatifler sunan KriskaDECOR zincir perdeler projeye özel üretimleriyle mimar ve iç mimarların ilk tercihi oluyor…

 

Dünyanın farklı noktalarından tanınmış tasarımcı ve mimarların fikirleriyle dizayn edilen zincir perdeler, tasarımın inovatif ve teknolojik yaklaşımlarla geldiği boyutu sergiliyor. Zincir perdelere isteğe göre logo, şablon ve figüratif baskıların uygulanabiliyor olması ve farklı renk kombinasyonlarının kullanılması, her tarza hitap edebilen esnek bir tasarım özgürlüğü sunuyor. KriskaDECOR’un özel anotlama işlemi sayesinde en zorlu iklim koşullarına karşı direnç gösteren zincir perdeler, temizlenmesi kolay ve hafif olmalarıyla da uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

 

Renk, şekil ve istenilen boyutlarda üretilebilme özelliği taşıyan KriskaDECOR perdeleri, parlak ve saten renk alternatifleriyle tasarımcılara farklı dekorasyon seçenekleri sunuyor. Parlak bir kaplama ile ışığın yansıtıldığı göz alıcı bir atmosfer yakalanırken, saten kaplama ile tarz sahibi ortamlara imza atılıyor. Bağlantı sistemlerine bakılmaksızın iki yoğunlukta üretilen perdelerin bağlı olduğu parçalar arasındaki aralık ise isteğe göre belirlenebiliyor. Her örgü parçasının paralel olduğu standart aralık pürüzsüz ve normal bir görünüm oluştururken, HalfDrop adı verilen ve daha az aralık içeren tasarım ile daha fazla gizlilik sunan kompakt bir ortam elde edilebiliyor.

 

Dünyaca ünlü tasarımcı Claire Davies tarafından farklı tarz ve seçeneklerde dizayn edilen dekoratif metal perdeler, 4 koleksiyon ve 35 modelden oluşuyor. Tarihi doku ve büyüleyici unsurlar içeren romantik alanlar için tasarlanan Classic koleksiyonu, geçmişe duyulan nostaljiyi kaliteyle birleştiriyor. Gypsette serisi modern çingene yaşamının lüks halini, özgürlük ve seyahat tutkusunu sembolize eden bir stili yansıtırken, basit ve net çizgileriyle göze çarpmayan tek renkli tonların kullanıldığı Luxury, yüksek kalite renksiz malzemelerle modern bir mimari tasarım sunuyor. Country koleksiyonunun sıcak ışık ve doğal malzemeleri ise modern country yaşamını mekanlarınıza taşıyor.

 

Expo Milano 2015 Ekvator Pavyonu’nda KriskaDECOR Etkisi…

 

Ekvator ülkesinin geleneksel ve eşsiz unsurları arasında duygusal bir bağ kurularak tasarlanan KriskaDECOR zincir perdeler, 31 Ekim’e kadar sürecek olan Expo Milano 2015’de Ekvator pavyonun ön cephesindeki yerini aldı. İdeal renk göstergesi, parlaklık ve sınırsız tasarım özgürlüğü sunması nedeniyle tercih edilen zincir perdeler, Ekvator pavyonun diğer pavyonlardan ayrılarak öne çıkmasını sağladı. En küçük ayrıntıya kadar planlanan gün ışığı ve aydınlatma ise tamamen başarılı olan nihai etkiyi arttırıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER