Anasayfa >

Dekorasyon >

Tureks Stone'dan Elevations ev ve ofis tasarımları!

Tureks Stone'dan Elevations ev ve ofis tasarımları!

23 Haziran 2015 Salı, 10:19:47
Tureks Stonedan Elevations ev ve ofis tasarımları!
Doğal taş ürünleriyle dünyada trend yaratan marka olarak öne çıkan Tureks Stone, ev ve ofis yaşamına derinlik kazandıran ve dört çeşit doğal renk seçeneği olan Elevations koleksiyonu ile mekanlara farklı bir cazibe kazandırıyor.

Türkiye'nin dünyaca ünlü taşlarını en ileri üretim teknolojilerini kullanarak spesifikasyonlarına uygun olarak işleyen ve yenilikçi tasarım anlayışıyla trend yaratan koleksiyonlara imza atan Tureks Stone, Elevations koleksiyonu ile ev ve ofis duvarlarına görkemli bir derinlik katıyor.

 

Dünya genelinde yoğun ilgi gören Elevations koleksiyonu, farklı kalınlıklarda bloklardan oluşan katmanlı yapısıyla örüldüğü duvarlara doğal bir görünümün yanı sıra çarpıcı bir derinlik efektini yansıtıyor. Dört çeşit renk alternatifi ile farklı dekorasyon ürünleriyle uyum sağlayan Elevations serisi, özellikle oval ve kavisli duvarların geometrik uyumsuzluğuna dekoratif  ve şık bir görünüm kazandırıyor.

 

Mermer, kireç taşı ve travertenden yapılan ve honlama tekniğiyle işlenen Elevations koleksiyonu, dekorasyonda doğal malzemeyi tercih edenler açısından tasarım anlayışıyla öne çıkan ürünlerin başında geliyor. Tureks Stone'un Champagne, Diana Royal, Glacier ve Seashell olmak üzere dört model ve dört farklı doğal renkten ürettiği Elevations koleksiyonu, zeminden ya da tavandan özel aydınlatma teknikleri ile buluştuğunda mekanlara çok daha etkileyici bir ambiyans sağlıyor.

 

Ev ve ofis yaşamının her alanı için uygun renk ve modeller sunan Elevations koleksiyonu, Tureks Stone'un yer mermeri ürünleriyle de güçlü bir kombinasyon oluşturuyor.

 

Tureks Stone - 1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER