Anasayfa >

Dekorasyon >

Shop&Miles Milleri ile evinizi güzelleştirin!

Shop&Miles Milleri ile evinizi güzelleştirin!

22 Haziran 2015 Pazartesi, 15:23:18
Shop&Miles Milleri ile evinizi güzelleştirin!
Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftler için Shop&Miles ile özel bir kampanya başlattı.

Shop&Miles sahipleri milleri ile 500TL'lik hediye çeki satın alabiliyor, hediye çekleri ile oturma gruplarından aydınlatmaya, mutfak setlerinden bahçe mobilyalarına kadar evininin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Üstelik bir alışverişte birden çok hediye çeki kullanılabiliyor.

 

 

Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası Vivense.com, Shop&Miles kullanıcılarına milleri ile evlerini yenileme fırsatı sunuyor. Shop&Miles sahipleri, milleri ile Vivense’den hediye çeki alarak evlerine yepyeni bir dokunuş katabiliyor.

 

 

Shop&Miles kullanıcıları 39.584 mil karşılığında 500 TL’lik Vivense hediye çeki alabiliyor. Birden fazla çek alıp birleştirerek kullanmak da mümkün oluyor. Hediye çeklerinin herhangi bir alt limit sınırı bulunmuyor. Çekler bölünerek kullanılamıyor.

 

 

Hediye çekleri, oturma gruplarından aydınlatmaya, mutfak setlerinden balkon takımlarına kadar farklı ihtiyaçları aynı adreste buluşturan www.vivense.com sitesinde, İstanbul showroom’unda ve Temmuz 2015’ten itibaren Ankara showroom’unda kullanabiliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER