Anasayfa >

Dekorasyon >

Kale Alarm, “Tam Kapsam Güvenlik” sağlıyor!

Kale Alarm, “Tam Kapsam Güvenlik” sağlıyor!

22 Haziran 2015 Pazartesi, 11:46:09
Kale Alarm, “Tam Kapsam Güvenlik” sağlıyor!
Kale Alarm, “Tam Kapsam Güvenlik” sağlıyor!

Tam 62 yıldır özellikle kilit ve çelik kapının tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding bünyesinde elektronik güvenlik ve alarm izleme hizmeti sunan Kale Alarm, çok kısa sürede ulaştığı binlerce abone sayısıyla hızla büyümeye devam ediyor.

 

Türkiye’nin özellikle kilit ve çelik kapı sektöründe tartışmasız lider firması olan Kale Endüstri Holding’in bünyesindeki alarm izleme merkezi, Kale Alarm, güvenlik konusunda aklınıza gelebilecek her tür tehlikeye karşı evinizi ve işyerinizi korur; çünkü Kale Alarm “güvenlik işini ciddiye alır!"

 

 

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için çeşitli çözüm önerileri sunan Kale Alarm, alarm çözümlerinde yeni ve cazip ödeme seçenekleri ile daha çok ev ve işyerine giriyor. Bugün Türkiye’de binlerce ev ve işyeri, güvenliğin gerçek adresi Kale Endüstri Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kale Alarm tarafından korunuyor.

 

 

Kale Alarm ile ev veya iş yerlerine kurulan alarm sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn ediliyor. Uzman satış danışmanlarının montaj öncesinde yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sisteminin bileşenleri tespit ediliyor. Ücretsiz keşif sırasında toplanan bilgilere ve ihtiyaçlara yönelik olarak en uygun alarm sistemi ve konfigürasyonu yapılandırılıyor.

 

 

Kale Alarm alt yapısı ve hizmet kalitesiyle yaşam ve çalışma alanlarınızı hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmıyor; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik ve tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almanızı sağlıyor. Ayrıca tüm bu hizmetleri sunan alarm sistemlerini destekleyici olarak Kamera sistemlerini de abonelerine uygun koşullarla sunuyor.

 

 

Ücretsiz keşif için www.kale724.com.tr’yi tıklayın veya 444 724 0’ı arayın. Evinizin ve işyerinizin güvenlik açıkları ve size en uygun sistem ücretsiz olarak belirlensin ve Kale Alarm maksimum güvenlikli dünyasıyla tanışıp kendi kalenizi yaratın!

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER