Anasayfa >

Dekorasyon >

Kelebek, Manajans ile reklamda atağa kalktı!

Kelebek, Manajans ile reklamda atağa kalktı!

22 Haziran 2015 Pazartesi, 11:42:02
Kelebek, Manajans ile reklamda atağa kalktı!
Türkiye’nin en köklü mobilya markası Kelebek, reklam dünyasının en deneyimli ve etkili ajanslarından Manajans ile anlaştı.

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek; yeni koleksiyonları ve mağaza açılışlarıyla hızlı bir büyüme gerçekleştirirken, reklam alanında da etkin olma hedefiyle yeni bir işbirliğine imza attı. Bugüne kadar birçok Türk markasının tanıtımında önemli rol oynayan Manajans, Kelebek için hazırladığı ilk reklam çalışmasında; fonksiyonel ve estetik koleksiyonlarıyla tüketicinin hayatını kolaylaştıran markanın sunduğu konforu öne çıkardı.

 

Mutlu genç aileler ‘Kelebek Etkisi’nde

Yeni reklam filminde, Kelebek Mobilya’nın günlük hayatın koşuşturmacasından yorulan insanlara, evlerine geldikleri anda rahatlık sunduğu ve günün bütün ağırlığını insanların üzerinden aldığı mesajı veriliyor. Bu da yepyeni bir tanım getirilen ‘Kelebek Etkisi’ fikriyle anlatılıyor. Filmin başında işten eve gelen erkek karakter, kanepeye oturduktan sonra ‘Kelebek Etkisi’ne girerek tüm hafifliğiyle yerden yükseliyor. Bir süre sonra evin içindeki bazı eşyaların da ‘Kelebek Etkisi’nde olduğu ve havada uçtuğu fark ediliyor. Filmin devamında; aynı karakter yine kendi gibi ‘Kelebek Etkisi’nde olan eşine sarılıyor ve birlikte mutlu bir  genç aile tablosu çiziyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER