Anasayfa >

Dekorasyon >

Kelebek’ten ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim!

Kelebek’ten ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim!

19 Haziran 2015 Cuma, 15:39:59
Kelebek’ten ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim!
Evlerin baş köşesindeki o koltuğun sahibi olan babalar için ‘Zerene Baba Koltuğu’nu tasarlayan Kelebek, düzenlediği kampanya ile ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim sağlıyor.

Türkiye'nin köklü markası Kelebek, ‘Babalar Günü’ne özel, tüm mağazalarında geçerli indirim kampanyası ile müşterileri için kaçırılmayacak fırsatlar yaratıyor. Seçkin koleksiyonlarını çok cazip indirimlerle evlere taşımaya devam eden Kelebek, mevcut ‘yüzde 15 indirim’ kampanyasının üzerine; ‘Babalar Günü’ne özel, ‘yüzde 15 indirim’ daha yaparak, babalarını mutlu etmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. 

 

Unutulmayacak bir armağan

Günümüzde yaşam alanlarının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen tekli koltuğu ‘Babalar Günü’ne özel olarak tasarlayan Kelebek, yeni serisi Zerene Baba Koltuğu ile kullanıcının konforlu vakit geçirmesini sağlıyor. Zerene Baba Koltuğu, 19 Haziran Cuma günü başlayan ve 23 Haziran Salı gecesi 24.00’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında, ekstra yüzde 15 indirim ile 999 TL’den satışa sunuluyor. Kelebek’in, şık ve kullanışlı koltuğuna avantajlı kampanya ile sahip olarak babanıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenler için çok cazip seçenekler sunan Kelebek; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımları, kitaplıklar, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modellerini sürpriz fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER