Anasayfa >

Dekorasyon >

Çocuk odası nasıl eğlenceli hale getirilir?

Çocuk odası nasıl eğlenceli hale getirilir?

19 Haziran 2015 Cuma, 09:45:34
Çocuk odası nasıl eğlenceli hale getirilir?
Çocuk odası nasıl eğlenceli hale getirilir? İşte o renkli öneriler…

Duvarlar çocuğunuzun odasını renklendirmek ve eğlenceli hale getirmek için  harika bir tual. Birtakım değişikliklerle çocuğunuzun odasına duyduğu aidiyet duygusunu geliştirebilir ve daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız renkli önerilerimiz.

 

Ev konforunda eğlence

 

Tüm çocuklar parkta oynayıp salıncağa binmeye bayılırlar. Çocuğunuzun ev konforunda eğlenmesini sağlamak isterseniz evinize dekoratif olarak da çok sevimli görünen salıncaklardan alabilirsiniz. Tavana monte edeceğiniz salıncağı zemine yakın bir yükseklikte konumlandırarak düşmelerde oluşabilecek yaralanmaların önüne geçebilirsiniz.

 

Süper kahramanlar

 

Çerçeve ve tablolar çocuğunuzun odasını renklendirmenize yardımcı olabilir. Asacağınız görsellerde çocuğunuzun sevdiği süper kahramanların ya da dinlemekten keyif aldığı hikaye karakterlerinin yer alması kendilerini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

 

Yaratıcı resim alanı

 

Resim, çocuğunuzun yaratıcılığını geliştiren en iyi sanatsal uğraşlardan biri. Oda duvarlarından birini siyah bir tahtayla kapatarak onlar için eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz. Renkli tebeşirlerle çocuğunuzu resim yapmaya teşvik edebilir, birlikte çizimler yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

Sallanan yatak

 

Çocuğunuz yatağında uyumayı sevmiyorsa onlar için eğlenceli bir yatak seçebilirsiniz. Tavana zincirlerle monte edilen bir yatak, çocuğunuzda salıncak algısı yaratacağı için ilgisini çekmeyi başarabilir.

 

Çocuk odalarınızın duvarları için en  uygun boya  ve eğlenceli renkleri Filli Boya Renxmatik kartelasından seçebilirsiniz.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER