Anasayfa >

Dekorasyon >

Kastamonu Entegre’den üstün nitelikli kapı paneli:“Dorpan”

Kastamonu Entegre’den üstün nitelikli kapı paneli:“Dorpan”

11 Haziran 2015 Perşembe, 11:33:29
Kastamonu Entegre’den üstün nitelikli kapı paneli:“Dorpan”
Orman ve ağaç ürünleri sektöründe Türkiye’nin global oyuncusu Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, ürettiği Dorpan marka kapı panelleriyle kapı sistemlerine yeni bir anlayış ve boyut getirdi.

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 45 yıllık tecrübesiyle ve birinci sınıf kalite anlayışıyla ürettiği Dorpan kapı panelleri; tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumu ile üretilerek geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanlarını daha modern ve şık bir görüntüye kavuşturuyor.

 

 

Kapı sistemlerine yeni bir anlayış ve boyut getiren Dorpan kapı paneli ürünleri; modern çizgilere sahip tasarımları, özenle seçilmiş üstün nitelikli hammaddesi ile ev ve iş yerlerine tarz katıyor. Türkiye'nin kapı konseptini değiştirmiş olmanın haklı gururunu yaşayan Kastamonu Entegre’nin ürettiği ve kapı üretiminde standartları yükselten bir marka olan Dorpan’ın bu başarısının arkasında;  özenle seçilmiş, üstün nitelikli odun hammaddesi, yüksek teknoloji ürünü makine ve ekipman ile yüksek performanslı üretim, iyi eğitimli, konusunun uzmanı ekip gözetiminde yapılan üretim, müşterilere sunulan ürünlerin kalitesinde süreklilik ve hizmette güvenilirlik yatıyor.

 

 

Dorpan kapı panelleri, kapı üreticilerine sağlam, verimli ve hızlı üretim imkanı sunarken çevre dostu özelliği, zengin model - ölçü seçenekleri ve uygulama kolaylığı ile en çok tercih edilen kapı panellerinden birisi olma özelliği taşıyor. Alan eksikliğinin sorun olduğu yerlerde, katlanmış Dorpan panelleriyle birlikte oda bölmelerinde ve dolaplarında kolay çözümler elde edilebiliyor. Daha fazla ışık gerektiğinde panellere cam uygulaması da yapılabiliyor.

 

 

Dorpan markası birbirinden farklı 15 şekilli, 1 düz deseni ve kendi ahşap şeklinin dokusuyla (meşe, çam, maun, fantezi, modern, düz ) estetik bir görünüm sunuyor. Dorpan modelleri arasında; Anatolia, Aspendos, Assos, Perge, Simena, Side, Patara, Efes, Hitit, Artemis, Sumela, Olympos, Smirna, Truva, Bergama ve Myra bulunuyor.

 

 

1998 yılından beri faaliyet gösteren Romanya fabrikasında Dorpan markasıyla kapı paneli üretimi gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 100 milyon dolar yatırım yaptığı Romanya’da, sektörün en son teknoloji ile donatılmış Dünya’daki en büyük tesislerden birine sahip bulunuyor.

 

 

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi; 2014 yılı itibari ile yıllık 19.5 milyon adetlik kapı paneli üretim kapasitesine ulaşarak, dünyadaki toplam kapı paneli üretim kapasitenin yüzde 10’una, Avrupa’daki toplam üretim kapasitesinin ise yüzde 40’ına sahip bulunuyor. Kastamonu Entegre, Dorpan markası ile dünyanın 3’üncü büyük üreticisi konumundadır.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER