Anasayfa >

Dekorasyon >

Ideal Standard'dan dünyada bir ilk!

Ideal Standard'dan dünyada bir ilk!

10 Haziran 2015 Çarşamba, 11:26:41
Ideal Standarddan dünyada bir ilk!
Ideal Standard tarafından dünyada bir ilk olarak geliştirilen HygenIQ pisuar teknolojisi sayesinde üst düzey hijyen sağlıyor.

200 yıllık geçmişe sahip dünyanın lider markası Ideal Standard’ın ev ve genel kullanım alanları için geliştirdiği HygenIQ pisuar teknolojisi, iç duvar yapısı sayesinde idrar sıçramasını  engelliyor. HygenIQ ile birlikte pisuar etrafına ve dışına idrar bulaşması önlenirken, tuvaletlerde sıklıkla yaşanan bakteri ve hastalık oluşumu en aza indiriliyor. HygenIQ teknolojisi, geleneksel pisuarlarda sağlığa zararlı organizmaların üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldıran Rimless özelliği ile daha da güçlü hijyen sağlıyor.

 

%90 oranında sıçramayı azaltıyor

Seramik gereçlerinde devrim niteliğinde kabul edilen bu yeni sistem, Goodwin Hartshorn tarafından tasarlandı. İngiltere’de Hull Üniversitesi’nin ultraviyole ışık altında yaptığı teste göre geleneksel pisuarlara göre %90 oranında sıçramayı azalttığı kanıtlandı. HygenIQ pisuar teknolojisi, dünyada ilk kez Ideal Standard tarafından geliştirilen bir teknoloji olarak ıslak mekanlarda devrim yaratıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER