Anasayfa >

Dekorasyon >

Kelebek, yeni mutfak mağazası ile Söke’de!

Kelebek, yeni mutfak mağazası ile Söke’de!

08 Haziran 2015 Pazartesi, 11:33:54
Kelebek, yeni mutfak mağazası ile Söke’de!
Türkiye’nin köklü markası Kelebek, mobilya mağazalarının yanı sıra mutfak mağazalarıyla da yurt genelinde büyümeye devam ediyor.

Kelebek’in yeni mağazacılık konseptiyle Aydın Söke’de faaliyete geçirdiği son mutfak mağazasını törenle hizmete açan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük, “Kelebek, mutfaklarda çok beğenilen tasarımlara imza atıyor. Ülkemizdeki birçok prestijli projenin mutfak mobilyası, Kelebek Mutfak tarafından yapılıyor” dedi.

 

Yuriçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği açılışlarla mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek’in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete giriyor. Son olarak Aydın Söke’de faaliyete geçen Kelebek Mutfak mağazasının açılışı, Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kelebek’in, tüketicinin hayatını kolaylaştıran estetik ve fonksiyonel ürünleriyle sektöre öncülük ettiğini vurgulayan Serdar Sorfük, “80 yıllık Kelebek markası olarak, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ulaşırken, bulunduğumuz her bölgede müşterilerin öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz. Yalnızca yurtiçinde değil, yurt dışında da önemli çalışmalarda bulunuyoruz. Ülkemizdeki birçok prestijli projenin mutfak mobilyası, Kelebek Mutfak imzasını taşıyor” dedi.

 

Hedef yıl sonuna kadar 200 mağaza

Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan Kelebek, 2015 yılı sonuna kadar yurtiçi ve yurtdışındaki mobilya mağazası sayısını 130’a, mutfak mağazası sayısını ise 70‘e çıkarmayı hedefliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER