Anasayfa >

Dekorasyon >

DuPont™ Corian®, lavabo ve eviye koleksiyonunu yeniledi!

DuPont™ Corian®, lavabo ve eviye koleksiyonunu yeniledi!

04 Haziran 2015 Perşembe, 10:36:14
DuPont™ Corian®, lavabo ve eviye koleksiyonunu yeniledi!
Yeni banyo lavabolarının her biri kullanışlı, çağdaş bir tasarımla karakterize ediliyor ve inovatif teknik özellikler sunuyor.

Lavabo ve eviyeler, uzun süredir DuPont Corian® ürün gamının vazgeçilmez bir unsuru durumunda. Corian® lavabo ve eviyelerin tezgahlarla ek yeri belli olmayan kusursuz birleşimi, yıllardır tüm dünyada konutlar ve kamusal alanlar için estetik, yüksek kaliteli, yapısı gereği hijyenik ve güvenilir çözümler sunuyor.

 

 

Yenilenen Corian® ürün koleksiyonu, şu anda tam 40 modelden oluşuyor. Bunlar eviye ailesi ve lavabo ailesi olarak ikiye bölünmüş. Her aile, kendine has estetiği yansıtan bir isme sahip:

 

 

 

Banyo ürünleri (yirmi model): Purity (iki model), Relax (üç model), Refresh (iki model), Energy (üç model), Calm (dört model), Peace (bir model), Serenity (üç model), Care (sağlık sektörüne özel iki model);

 

 

Mutfak ürünleri (yirmi model): Smooth (iki model), Sweet (sekiz model), Spicy (beş model), Sparkling (beş model).

 

 

Güncellenen ve yeniden adlandırılan Corian® lavabo ve eviyeler, Türkiye’de 1 Temmuz 2015'ten itibaren satışa sunulacak.

 

 

DuPont Yapı Çözümleri Türkiye ve Kafkasya Bölge Müdürü Hanefi Küçük bu yeniliği: “DuPont™ Corian®'ın güzelliği, uyarlanabilme kabiliyetinde yatıyor. Organik veya doğrusal şekiller oluşturabilen çok yönlü bir malzeme. Bu sayede, sınırsız sayıda yaratıcı olanaklar sunarak kişisel zevklere göre alanlar tasarlama özgürlüğü veriyor. Corian®'ın ek yeri belli olmadan birleştirilebilme özelliği ve zengin renk paleti, bu malzemenin mutfak ve banyolarda çok farklı iç tasarımlara uymasını sağlıyor. Yenilenen ve çeşitlendirilen Corian® lavabo ve eviye koleksiyonumuz, Corian®'ın büyüleyici tasarım olanaklarına ve bir evin en mahrem alanlarında uzun ömürlü estetik ve işlevsellik sunma kabiliyetine önemli katkı sağlayacak ve sahibinin kişiliğini yansıtacak" sözleri ile değerlendirdi.

 

 

DuPont™ Corian®, yenilenen lavabo ve eviye koleksiyonunu sunmak için yeni bir Ürün Kataloğunun yanı sıra, 'Yaşamdan Portreler (Portraits of Life)' adı verilen zarif, geniş formatlı bir yayın hazırladı.

 

 

Tüm DuPont™ Corian® koleksiyonu (lavabolar, eviyeler, renkler ve hizmetler) hakkında bilgi almak, "Yaşamdan Portreler"in ve yeni Corian® lavabo ve eviye Ürün Kataloğunu istemek için www.portraitsoflife.corian.com veya www.endlessevolution.corian.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

“Yaşamdan Portreler” projesinin videosunu izlemek için veya YouTube'daki resmi DuPont™ Corian® kanalı olan adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

"Sonsuz Evrim (Endless Evolution)" programı hakkında (www.endlessevolution.corian.com) - DuPont™ Corian®; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 'Sonsuz Evrim' sloganı ve logosuyla simgeleşen yeni ve uzun soluklu bir programı hayata geçirdi. Bu program; üretim inovasyonlarını, yeni ürün geliştirmeyi ve DuPont™ Corian®'ın estetik, kullanışlı ve güvenilir kaplama çözümü olarak mobilya, iç tasarım ve mimari pazarlarındaki liderlik pozisyonunu daha da güçlendirecek teknik ve pazarlama programlarını kapsıyor.

 

DuPont™ Corian® Hakkında - İlk başta mutfak ve banyo tezgahları için yüksek performanslı bir malzeme olarak geliştirilen DuPont™ Corian®; işlevsellik, çok yönlülük ve estetiğin oluşturduğu eşsiz bileşimi sayesinde, şimdi iç tasarım ve mimari amaçlı kaplama malzemeleri arasında lider bir global marka konumuna gelmiş durumda. DuPont, yıllar içinde DuPont™ Corian® solid yüzey malzemesini, hayal edebileceğiniz her uygulama için olağanüstü bir tasarım aracına dönüştürdü.

 

Mutfaklar, banyolar, aydınlatma, dış cephe, oturma grupları, radyatörler, ev otomasyonu, dokunmatik yüzeyler: Bugün, DuPont™ Corian®, neredeyse her yerde ticaret, konut ve kamusal alan uygulamalarında karşınıza çıkıyor.

 

DuPont™ Corian® hakkında daha fazla bilgi için: www.corian.comwww.deepcolour.corian.com / www.endlessevolution.corian.com / Facebook.com/CorianDesignTwitter.com/CorianDesign / Youtube.com/CorianDesign / Instagram.com/CorianDesign

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER