Anasayfa >

Dekorasyon >

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nde yaz kampanyası! KDV tutarı kadar indirim!

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nde yaz kampanyası! KDV tutarı kadar indirim!

26 Mayıs 2015 Salı, 12:25:01
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nde yaz kampanyası!  KDV tutarı kadar indirim!
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri yaz kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında klimalarından satın alanlara satış bedeli üzerinden ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uygulanıyor…

30 Haziran 2015 tarihine kadar Mitsubishi Electric’in kampanya kapsamındaki enerji performansı yüksek, çevre dostu klimalarından satın alanlara satış bedeli üzerinden ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uygulanıyor**. Üstelik 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında ücretsiz klima bakım hizmeti ve Keşfetteam hizmeti ile en doğru klimayı seçme imkanı da sunuluyor.

 

 

Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve evinin her köşesinde enerji tasarruflu serinlik ve konfor yaşamak isteyenler için yaz kampanyası başlatan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, satın alınan klimanın ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uyguluyor. Böylece tüketicilerin konforunu en üst seviyeye çıkarmayı ve masraflarını azaltmayı amaçlayan Mitsubishi Electric, klima bakımı ve temizliği için de 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak klima bakım hizmeti hediye ediyor. Ayrıca Keşfetteam hizmeti ile mekana en uygun klimayı ve klimanın konumlanması gereken doğru yeri keşfediyor.

 

 

Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+,  A++,  A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.

 

 

6 Modelde Büyük Avantaj

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli olacak 2015 Yaz Kampanyası; Kirigamine Inverter Duvar Tipi Comfort Plus (MSZ-FH25/35/50VEHZ), Kirigamine Inverter Duvar Tipi (MSZ-FH25/35/50VE)***, Inverter Döşeme Tipi (MFZ-KJ25/35/50VE ve MFZ-KA25/35VA), Kirigamine Zen Inverter Duvar Tipi (MSZ-EF25/35/42/50VE2W/VE2B/VE2S), Deluxe Power Inverter Duvar Tipi (MSZ-SF25/35/42/50VE ve MSZ-GF60/71VE) ve Comfort Inverter Duvar Tipi cihazlarda (MSZ-HJ25/35/50/60/71VA) geçerli.

 

 

Keşfetteam Farkı

Geliştirdiği üstün teknolojisi ile yaşam alanlarına konforu en tasarruflu şekilde sunan Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, Keşfetteam hizmeti ile daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan, katma değerli bir keşif hizmeti sunuyor. Klima kapasitesinin daha doğru hesaplanmasını sağlayan ve klima seçimini standartlaştıran bir yazılım geliştiren Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, bu yazılım ile sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yöntemlerinin yerine, mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan daha detaylı bir hesaplama yapılmasını sağlıyor ve sadece iç değil dış ortam koşulları da hesaplamaya dahil ediliyor.

Kampanya koşullarıyla ve Keşfetteam hizmetiyle ilgili detaylı bilgiyi klima.mitsubishielectric.com.tr internet sitesi ve 444 7 500 numaralı çağrı merkezinden almak mümkün.

 

* Kampanya 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Mitsubishi Electric Turkey A.Ş. 2015 yaz kampanyasını haber vermeksizin tek taraflı olarak durdurma, iptal etme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ücretsiz bakım kampanyası 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında satın alınan kampanyaya dahil Mitsubishi Electric cihazlar için geçerlidir.

**Kampanya döneminde Mitsubishi Electric yetkili satıcılarından satın alacağınız klimaların ücretlerinden Özel Tüketim Vergisi ve Katma Değer Vergisi oranları kadar indirim yapılmıştır.

***MSZ –FH-25 VE/35 VE modelleri hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfındadır. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER